facy01

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2014. július 1.

Eddigi életemből kimaradt ez a csodálatos illat. Pedig nem vagyok már mai csirke...Ennek köszönhetően, ha megérzem ezt az illatot, egyáltalán nem a korábban mindenki által majmolt illatra asszociálok. De ha nem így lett volna, ha a kezdetek kezdetén találkozunk, akkor sem tántorított volna el tőle népszerűsége. Ennyi ember nem tévedhet. Örülök, hogy mégis sikerült találkoznunk, megismerni eme remekművet, mert a nyár nekem ebben az illatban összpontosul. Imádom!

Avon Anew Vitale Szemráncgélkrém

Avon Anew Vitale Szemráncgélkrém
2013. április 5.

Nem vártam semmi hatást ettől a krémtől, főleg, hogy itt szinte mindenki beszámolt a csípő érzésről. Főleg, hogy eddig Avonos szemkrémek nem használtak nekem. Ennek ellenére elhasználtam egy mintát, mely felülmúlta várakozásaimat. Bár tényleg csíp kissé, de lehet ez is közrejátszik a hatékonyságában, mivel a szemem alatt egyik nagyobb ránc állapotán jelentősen javított, kisimítottá vált a szemkörnyékem. Egy kis csípést én simán bevállalok a ráncmentességért. A minta kb. 1 hétig volt elég, most rendelem a normál kiszerelésű krémet.

Avon Perceive Dew EDT

Avon Perceive Dew EDT
2013. március 28.

Nagyon kellemes, friss, könnyed tavaszias illetve nyárias illat. Mindig jó kedvre derít, ha magamra fújom, csak azt sajnálom, hogy nem túl tartós illat. De ettől még nagyon szeretem.