fajkaagi

Regisztráció dátuma: 2016. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Scahauma Keratin Strong Hajápoló Spray

Scahauma Keratin Strong Hajápoló Spray
2017. január 11.

Nagyon megkedveltem. Sok pakolást, sokféle krémet kipróbáltam már a szőke, kb. 20 éve festett hajamra. Hajpakolás után szárítás előtt fújom a hajamra, és érezhetően kezelhetőbb, fényesebb, szebb lett a hajam. Minden mosás után használni fogom.

BaByliss Curl Secret Automatikus Hajgöndörítő

BaByliss Curl Secret Automatikus Hajgöndörítő
2017. január 11.

Enyhén hullámos hosszú hajam van. Gondoltam, szép tartást fog adni neki ezzel a szerkezettel. Nagyon fontos, hogy ne használja, akinek szőke, festett haja van!!! Teljesen tönkretette a hajamat. Szinte letörte a közepétől. Kb. 10-15 cm-t kéne levágni a hajamból. A forró hengerre gyakorlatilag ráégett a hajam. Három hónapig használtam, hetente egyszer. Pár óra után már a hullámok is "kinyúltak" nagyon, nem tartós. Szerintem olyan magas hőfokra melegszik fel a henger, amire feltekeri a szerkezet a tincseket, amit a festett világos haj már nem bír el. Kezelhetősége azonban nagyon egyszerű, bárki tudja használni, de csak sötét hajúaknak ajánlom!

Erborian CC Krém SPF45

Erborian CC Krém SPF45
2017. január 11.

Nagy kedvencem ez a krém. Egységessé teszi az arcomat, nem marad fakó. A MAC strobe krém után ez a második kedvencem, télen-nyáron is használható.