fancsiga

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Me Now Long Lasting Lip Gloss

Me Now Long Lasting Lip Gloss
2017. január 27.

Egy barnás árnyalatot rendeltem meg, gondoltam egy próbát mégiscsak megér.
Nagyon sietve kell felkenni, mer nagyon gyorsan szárad, és így foltos lehet a végeredmény.
A színével én nagyon meg lettem volna elégedve, és a végeredmény is nagyon matt, de tényleg rettentően szárít. Ha aláhidratáltam, akkor viszont nem száradt meg rendesen.
Nem is vártam csodát egy 1$-os terméktől. Annyit pontosan nyújt, amennyit ennyi pénzért várhat az ember. Mivel egy elég drasztikus színben rendeltem meg, megmaradt annak, hogy egy pár órát esetleg megjelenik benne az ember, úgy hogy tudja, nem kell egész este viselnie, aztán otthon gyors lemosni ( szigorúan sminklemosóval, mert a víz egyáltalán nem hozza le), és éjszakára hidratálni az ajkakat :)

The Body Shop Mézvirágos Testvaj

The Body Shop Mézvirágos Testvaj
2017. január 27.

Kis szettben kaptam, kézkrémmel és tusfürdővel együtt ajándékba. A megjelenése is nagyon kedves volt, halvány sárga kis táskában.
Az illata isteni, nagyon kellemes, sokáig megmarad. Gyorsan beszívódik, nagyon hidratál. A kis kiszerelés megtévesztő, nekem nagyon sokáig elég lesz szerintem, keveset is nagyon jól el lehet oszlatni a bőrön.

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2017. január 27.

A célom mostanában a hajam egészségesebbé tétele, illetve növesztése. Az eladó lánytól ezekre kértem tanácsot. Az egyik termék egyértelműen ez a pakolás volt, amit ajánlott.
Még csak 2 hete vettem, meg, így 2x használtam ( úgy tervezem, hogy heti 1x fogom )
A felvitele nekem egyelőre még picit macerás. Nagyon dús a hajam, ezért nem vagyok benne biztos hogy mindenhol sikerül megfelelően felvinnem a fejbőrömre, és ebből adódóan szerintem elég sokat is kentem fel. Még ki kell találnom hogy lesz a legkönnyebb használnom :D
Ettől függetlenül a hűsítő hatását egyértelműen éreztem, ami a hajhagymákat biztosan serkenti. Az illata nekem nagyon kellemes, hajmosás után is érzem.
A pakolás lemosásakor én próbáltam kicsit vízzel úgymond feloldani a pakolást, és eloszlatni a hajamon is, és ott is hagyni, hogy kifejtse kicsit a hatását.
A fejbőrömet nagyon tisztának éreztem a használat után, és nagyon könnyed érzést adott a hajtövemnek.
Hosszabb használat során már biztos, hogy többet fogok tudni mondani róla. Eddig még egy lush termékben sem csalódtam, úgyhogy kiváncsi vagyok a hosszabb távú hatására! :)