fancsy666

Regisztráció dátuma: 2018. július 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl
2020. december 2.

Imádom! Már a sokadszorra veszem újra. Brutál hosszú és dús pillákat eredményez, a végeredmény már-már műszempilla hatás.

Balea Superpower-Dusche

Balea Superpower-Dusche
2019. április 13.

Imádom a Balea tusfördőket, ár/érték arányban verhetetlenek. Szinte mindig megveszem a limitált kollekciók darabjait, ez is azonnal a kosaramba került. Az illata kellemes, annyira durván nem édes, de mégis lány, könnyed, nyári érzetet nyújt. A csillámok ugyan lejönnek, de nem is akarnám, hogy a testemen maradjanak.

NYX Professional Makeup Glitter Goals Cream Pro Palette

NYX Professional Makeup Glitter Goals Cream Pro Palette
2019. április 13.

A Glamour napok keretén belül vásároltam meg a terméket. Sajnos míg külföldön 25 euró, addig nálunk 9990,-Ft, legalábbis a Glamour napok alatt ennyi volt, de elképzelhető, hogy a 30%-os kupon miatt vitték fel így az árát erre a pár napra... Végül így, 30% kedvezménnyel vásároltam meg 6990,-Ft-ért. Egyelőre nem tudom hova fogom hordani, mivel nagyon pigmentált - ami alapvetően jó hír. Fesztivál sminkként, vagy alkalmakra szerintem tökéletes lesz. Az összes színt biztosan nem fogom tudni kihasználni, például a kékes árnyalat és a lilás messze áll tőlem, de az ezüst, fekete, rosegold, arany árnyalatok csodásak.
A felvitelét megpróbáltam ecsettel és ujjal is, utóbbi jobban működik és sokkal hamarabb érhető el erősen pigmentált hatás.
Összességében megvagyok a termékkel elégedve, bár szerintem 5-6000 Ft-nál nem ér többet, de hát ilyen ha az ember beleszeret valamibe... :D