fannifarfalla

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrprobléma: -

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2017. február 12.

Új vagyok a szemránckrémet világában, ezért nincs összehasonlítási alapom, de számomra remek krémnek bizonyult ez a termék. Elsősorban "megelőzési" szempontokból vettem meg, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire segít a már ráncosabb szemkörnyék terén, ugyanakkor azt elmondhatom, hogy érezhetően táplálja a bőröm és kellemes az illata is. Elég belőle egy keveset felvinni, így valószínűleg sokáig ki is fog tartani.

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2017. február 12.

Anno azért vettem meg, mert a homlokomon megjelentek apróbb ráncok és gondoltam, hátha még visszafordítható a folyamat, ha jól hidratálom az arcom. Kijelenthetem, hogy ez a termék segített abban, hogy szinte teljesen eltűntek a ránc-kezdemények (persze ezzel nem azt mondom, hogy csodaszer a ráncokra, de a kialakulás "kezdeti fázisában" jól használható). Mára már a napi arcápolási rutinom elengedhetetlen részévé vált ez a szérum, szép hatása van, táplálja a bőrt és sokszor nem is kell hidratáló krémet használnom a felvitelét követően.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2017. február 12.

Először nem akartam elhinni, hogy leszedi a sminket, de valóban képes rá! Roppant szépen teszi a dolgát a tisztítás terén, mindig ápolt bőrérzetet nyújt. Mindezek mellett nem okoz irritációt, nincs kellemetlen szaga, nem körülményes a használata sem és nem is drága. Mi több kellene még?