fanniG.

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Ariana Grande Sweet Like Candy

Ariana Grande Sweet Like Candy
2018. május 16.

Úgy ahogy az összes többi Ariana Grande illat, így ez is szerelem a legfelső fokon. Örülök, hogy újabb szintre emelték a cukros-édes parfümök illatát. Talán a mályvacukor az oka? A Sweet like candy-t karácsonyra vettem magamnak, mert minden parfüm őrült meglepi magát egy parfümmel az ilyesmi alkalmakra :D A következő a Moonlight lesz ( alig várom! :3) Na, de az illathoz visszatérve. Először csalódás volt. Olyan semmilyennek tűnt az Arihoz képest. A Douglasban próbáltam többször a teszterrel, de mindig gyorsan elillant és nem is igazán éreztem az illatot. Csak annyit, hogy édes és pont. Aztán mikor karácsonykor megérkezett (Kellett mert Ariana és kész. :D ) , teljesen ámulatba estem (egyébként Notinoról érkezett). Egy isteni finom, lédús, tartós, intenzív, mályvacukros, lágy felhőbeharapós illatot kaptam, amelyeket a teszter nyomokban tartalmazott. Feltettem a kérdést, hogy akkor a teszter és rendes parfüm között van-e eltérés, de hát mindenki tudja és azt mondja, hogy nincs. Na mindegy, nekem ez itt teljesen más volt. Így már mindenképp újra fogom venni.

Amennyiben valaki drágálja az árát, mert valljuk be nem olcsón vesztegetik, annak ajánlom az új Zara illatot. Nem teljesen hasonlít, de nekem felidézi. A neve Zara Pink Flambé EDT.

Ariana Grande Sweet Like Candy Limited Edition EDP

Ariana Grande Sweet Like Candy Limited Edition EDP
2018. május 16.

Mivel a Sweet like candy egy limitált kiadása, így természetesen nagyon hasonlít az eredeti illatra. De! Mégsem mondható ugyanolyannak. Ebben érzek egy kis dögöt és szexiséget, mélységet, ahogy a vörös üveg is mutatja. Édes, de az a szexin édes. Kifejezetten önbizalmat ad, amikor megcsap egy szellő és megérzem az illatot. Talán Cacharel Amor Amor Edt illatának egy fiatalosabb változata. A tinédzser/fiatal felnőtt lánya :D Tartósabb, mint a sima Sweet. Imádom!! Újra vevős!!

Zara Pink Flambé EDT

Zara Pink Flambé EDT
2018. április 17.

Bent az üzletben egyből megfogott ez a csodás rózsaszínes, mályvás üveg. Megszagoltam és picit édesebbnek találtam, mint a többi Zara illatot. Nagyon hasonlított valamire és egyből eszembe jutott, hogy Ariana Grande Sweet like candy-jét idézi fel nekem. Ha valakinek nagyon tetszik Ariana illata, de drágának találja, akkor szerintem ez az illat egy csöppet kárpótolhatja :)

1 MÁRKA