Fannika22

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Manna Natúr Kozmetikum Mézeskalács Szappan Kecsketejjel

Manna Natúr Kozmetikum Mézeskalács Szappan Kecsketejjel
2013. június 6.

nekem nagyon bejött, végre nem szárítja a bőrömet, nem kell testápoló. legelső használatkor amúgy megijedtem, mert konkrétan olyan érzésem volt mikor lezuhanyoztam vele, mintha az összes természetes zsírt és vizet kiszívná a bőrömből, és ilyen fura tapintása lett, de ne ijedjetek meg, semmi ilyesmiről nincs szó, úgy látszik ez a házi készítésű szappanok sajátossága :)

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2013. június 6.

egy igazi csodaszer! az eddigi dm-es samponjaimmal ugyan nem volt baj, csak az, hogy iszonyat sok mérgező anyag van bennük, majd kiprbáltam a dr organic termékeit, hát, nem voltam elájulva, a hajamat alig tudtam kifésülni utána, nem is lett fényes, de azzal nyugtattam magam, h legalább természetes összetevőkből készült. aztán gondoltam rendelek egy ilyen szappant a mannától, és egyszerűen tökéletes! simán ki tudom fésülni, szép fényes, puha, dús lesz tőle a hajam. én imádom! :)

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2013. június 6.

én egy hete használom, de szerintem szuper! összehúzza a pórusaimat, nem látszanak a kis fekete pöttyök. kicsit szárít ezért utána bekenem az arcomat egy kis kókuszvajjal, de remélem h ez a szárító hatás pár hét múlva megszűnik, hátha hozzászokik a bőröm.