fannikeresztes

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

W7 Glowcomotion

W7 Glowcomotion
2019. február 25.

Sokszor hallani róla, hogy a the Balm Mary Luminizer dupe-ja lenne! Nekem mindkettő megvan, tényleg hasonlítanak, de ez inkább arany, a mary lou inkább pezsgő. Kézen swacholva alig látható a különbség, de rendszeres használat mellett ezt látom enyhe eltérésnek.
Nagyon szeretem, gyönyörű fénye van, jól lehet vele dolgozni, világos a bőröm, jól használható, talán ha te nagyon-nagyon világos bőrű vagy, nem a legjobb választás (a mary lou jobb lesz!), az arany beütése miatt, de egy medium bőrszínen gyönyörű lehet!

I Heart Makeup Bronze And Glow

I Heart Makeup Bronze And Glow
2019. február 25.

Ha be tudod szerezni, akkor nagyon ajánlom! A kontúr/bronzosító szín tökéletes árnyalat, nagyon világos bőrre is ajánlom, remekül lehet vele dolgozni, nem sárgás, nem szürkés! Viszont a highlightert inkább light-medium bőrszínre ajánlom, fantasztikus fényes highlighter, de az én világos bőrömön max nyáron lesz jó, addig viszont imádom szemhéjra és szemzugba!

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. február 25.

A legjobb! A Bronzer árnyalatot használom, a bőröm nagyon világos, de mégsem a Light árnyalatot választottam, mert azt sárgásabbnak láttam videókban, sötétség terén pedig szerintem nincsen jelentős különbség köztük.
A tökéletes bronzosító szín, bátran lehet vele dolgozni, simul az arcon, nem lehet elrontani.
Az illata intenzív kókuszos, akit ez zavarhat, annak itt a figyelmeztetés, másoknak bátran ajánlom, ha egy nagyon jó minőségű bronzosítóra szeretnétek beruházni!