fannnni

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Isana Intensiv Ajakápoló

Isana Intensiv Ajakápoló
2020. november 12.

ez lett az abszolút kedvencem! mivel nem túlzottan zsíros, ezért hosszútávon is működik. az ennél zsírosabb ajakápolók használatától nekem legalábbis egy idő után szárazabb az ajkam, mint eredetileg. kb. 200 vagy 300 ft-ért vettem, nevetséges áron van. egyértelműen újravevős csoda.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. december 7.

update: sok hasonlo kategoriaju termek kiprobalasa utan szamomra még mindig ez a legjobb micellás viz. sajnos allatokon tesztelnek, egyebkent ezt venném.

Olyan könnyű, mintha vizet használnék, nagyon barátságos arclemosó, nem vízálló sminkeimet abszolút jól leszedi (vízállókat nem használok, így azt nem tudom), nem irritál, szemet se, nem szárít, nem zsírosít. Nem annyira erőteljes az arctisztító hatása, tehát többször áttörlöm vele az arcomat, de sminklemosónak kiváló.

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam
2019. december 7.

elkepesztoen jo balzsam a nehezen fesulheto/kezelheto, hosszu, (gondor) loboncra, mint amilyen az enyem. nagyon puhit, selymes tapintasu lesz tole a hajam, konnyen kifesulheto, nem lesz ragacsos tapintasu, mint sok mas balzsam. ennyi penzert (450 ft), szilikonmentesen, ez egy csoda. regen gliss kur balzsamot hasznaltam, de mivel azok allatokon tesztelnek (az isana nem), es szilikonos termek volt, inkabb valtottam mas markakra - hát, hosszu évek ota nem volt szerencsem ilyen jo balzsamhoz. az illata is magaval ragado, imadom!