fannnnni

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. november 10.

Sokáig volt ombre, majd balayage technikával szőkített hajam, így a vége szinte fehér volt már a sok szőkítestol, viszont meguntam, vissza akartam térni a barnágoz, de sötétebbez akartam mint az eredeti hajszínem. Az 518-as árnyalatot vettem meg először, sötétebb lett mint a dobozon, de ez nem is zavart volna, viszont a hajtöveknel nagyon rezes lett a festés után, ami nem tetszett. Pozitívum, hogy az össze vissza szőkített hajam ellenére egyenletesen befogta az egészet, nem volt foltos. Miután valamennyit kopott a 600-os árnyalatot próbáltam, ami a dobozon olyan mint az eredeti hajszínem, viszont az előző festésből továbbra is maradtak rezes beütesek a hajtöveimnél. Eltelt azóta kb két hónap és elég sokat kopott már, de a szőkített részeken továbbra sem dobta le, aminek örültem! Most az 500-ös számúval festettem be és csodálatos! Semmi vöröses/rezes beütés, minimálisan sötétebb csak mint a dobozon, szóval örülök, hogy erre esett a választásom. Ismerem magam, biztosan fogok még kísérletezni de ez a szín most nagyon tetszik.

Kicsit úgy vettem észre jobban hullik a hajam festés után de minimálisan, de nagyon puha, és fényes tőle.

Venalisa Color Coat Gel Nail Polish

Venalisa Color Coat Gel Nail Polish
2019. június 1.

Csak itthon csinálom magamnak a körmeim, de nagyon szeretem. Tartós és s könnyen kezelhető + jól a fedése

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2019. június 1.

Rövidtávon adta amit ígért, de hosszútávon elmúlt a hatása vagy nem tudom. De sajnos nem veszem újra, pedig az elején bizakodó voltam. Az illata egyébként kellemes, jól tisztít és olcsó.