Fannnya

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Douglas Seasonal Advent Calendar Skincare Kalendárium 2021

Douglas Seasonal Advent Calendar Skincare Kalendárium 2021
2021. december 20.

Mindenképpen szerettem volna megosztani ezt a naptárt, mert bár már elfogyott, jövőre is szívesen veszem ennek a drogériának az adventi naptárát. Ár-érték arányban szuper és nagyon jó dolgok vannak benne. Maszkok, krémek, egy-két jól használható eszköz és tök jó minőség. Nem egy luxusnaptár, de a Chanel idei buktája után nekem ezerszer inkább ez, mint az.

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)
2021. december 11.

Hú, azért a Krémmánia keresője... Már elkezdtem felvinni a krémet az adatbázisba mire megtaláltam sokadik keresésre. Na de mindegy is. A Mixa márkát nagyon szeretném szeretni, jó lenne egy olcsóbb french pharmacy márka. Ezt a krémet a fellelhetetlen cica krém helyett vettem meg, egy egyébként elég teljes rutinba. Alapvetően nekem nagyon kevésnek bizonyult úgy, hogy elvileg nagyon száraz bőrre ajánlott. Lehet, hogy nyáron tudnám szeretni, mert elég könnyű, de télire kevés lesz. Árban pedig tulajdonképpen nem olcsóbb, mert egészen kicsi az adag. Pluszt nem nyújt, nincs benne SPF vagy ilyesmi, ami kiemelhetné a felhozatalból.

Douglas Home Spa Leilani Bliss Kézkrém

Douglas Home Spa Leilani Bliss Kézkrém
2021. december 1.

A Douglas adventi naptáram első ajándéka. Az illata nagyon kellemes, kézkrémnek elég átlagosnak tűnik, de egynek szuper.