Best of Beauty 2019

Fanny.roni

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Ultra Sensitive Sampon

Balea Ultra Sensitive Sampon
2015. április 11.

6X használtam eddig, határozottan más érzés, mint a szilikonos vackok. Puhább és rugalmasabb a hajam, tisztít rendesen, de nem szárít - pirospont érte:D - valamint nagy pozitívum számomra, hogy nemcsak a töve zsírosodik, hanem az egész hossz! éljen :D a töredezett szétnyílott hajvégekkel nem kezdett semmit, nem is dolga, de nem is rontott a helyzeten.
Kissé hiányzik az illat, bár ez pótolható lenne ha nagyon akarnám, ugyhogy nem kap pontlevonást érte.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2015. április 11.

Imádom!!! Másfél hónapja már 10 centit biztos nőtt a hajam, babahajaim hosszabbak lettek, újak is jöttek, szuper! Nekem nem veszi be a férfi illatot a hajam, illetve gyorsan el is illan, mivel előtte jó 2 évig ricinusoztam..:( Hozzá kell tennem, hogy nekem alapvetően is száraz a hajam, és nem szárította tovább:)

Update: 1 flakont használtam el, és már a derekamat súrolja a hajam!

Ziaja Sensitive Enzimes Peeling

Ziaja Sensitive Enzimes Peeling
2015. április 11.

Sokáig szemezgettem a 0%-os felirattal, mert ez volt a legmegkapóbb: D , de mielőtt megvettem, utánanéztem mi fán terem az az enzimes peeling, ugyanis még kezdő vagyok a hámlasztók terén. Olyanokra bukkantam kozmetikai oldalakon, mint: dermatitiszre javítóan hat, általa megnő a bőr felszívó szerepe... több sem kellett, másnap már kipróbáltam. A bőrömről annyit kell tudni, hogy 3 hónapja sikerült megszabadulnom az összes gócponttól a testemben -torokmandula és foggóc - így a kiváltó probléma megszűnt, de a tünetek, mint a random gyulladt pattanások (egyetlen, ami határozottan javult), hámló, szarusodó, mitesszeres bőr, illetve ezeket megfejelte a legjobb dolog a világon: az orrom alatti és szám körüli periorális dermatitisz - azaz hámló-húzódó száraz bőr, amin egyik hidratáló sem segített. --maradtak.
Negatívumok: felvitel és lemosás után kipirosodott az érzékeny bőröm, mintha égetett volna (de másnapra elmúlt!!)
Pozitívum: enyhített a dermatitiszemen!!!!!!! kissé félve tettem arra a területre ezt a gélt, de teljesen megérte. természetesen kapott még hidratálót lemosás után, de már nem smirgli, nem húzódik! (megjegyzem, előtte 2 tubus fluoridmentes fogkrémet elhasználtam, meggyőződve arról, hogy ez nem fluorid allergia) ; az elhalt hámsejteket apró fehér korpásodást is enyhítette, azaz csak később jött elő újra; nyoma sincs a korábbi fakó bőrnek ; a szarusodás is csökkent mértékű.

Ajánlom azoknak, kik belső - egészségügyi probléma miatti élettelen bőrképpel, gyulladásos pattanásokkal, túlzott szarusodással, korpásodással küzdenek, plusz érzékeny a bőrük. Tulajdonképpen az imént a korpás szeborrea tüneteit vázoltam fel...:D Szerintem ez egy kiváló termék, nekem bevált, de persze elengedhetetlen az eredményességhez a kiváltó ok megszüntetése is! Szép bőrt :)