fanta98

Regisztráció dátuma: 2016. április 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Only One Rúzs

Rimmel Only One Rúzs
2018. január 10.

Átírom 4 csillagra, mert rájöttem, hogy mégsem ez az a csodaszer amit én keresek. :( Szép a színe, nagyon jól mutat miután felkenem, viszont nem elég tartós.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2018. január 10.

Már 3 hónapja használom és még fogom is szedni egy ideig.
Az első 1-2 hónapban nem igazán láttam a hatását, most viszont már érzem. Eléggé hullott a hajam,a mikor elkezdtem szedni, ez mostanra szinte teljesen megszűnt.
Úgy vettem észre, hogy kevésbé töredezik a vége is, de erre nem mernék megesküdni, mert próbáltam jobban vigyázni is rá, szóval nem tudom ennek a vitaminnak köszönhető-e. Ami viszont tuti biztos, hogy sokat nőtt a hajam. Többet, mint alapbó szokott. Azért tudom, mert pontosan akkor kezdtem el szedni, amikor le lett vágatva és most ismét megyek fodrászhoz (3 havonta járok), és két fodrász között nem szokott szemmel látható lenni a növekedés. Most viszont látni szabad szemmel is.
Ráadásul a hajamban van egy bizonyos pont, ahonnan csak nagyon nehezen nő tovább. Ez nálam kb a mellemnél van. Odáig mindig szépen megnő, aztán lelassul, sőt nem is igazán nő. Most viszont sikerült lenöveszteni a mellem alá picivel. Szóval folytatni fogom a vitamin szedését, még legalább egy dobozt szedek belőle, és majd nyilatkozom hogy használ.
Az ára pedig... ajándék :D Mindenkinek ajánlom! Egy próbát megér ennyi pénzért. (Azt javaslom, hogy két dobozt vegyetek, mert talán az első doboznál még nem igazán hat).
Nekem nem okoztt pattanásokat egyébként. (Sokan írtátok hogy kipattogtatok tőle).

RdeL Young Stay4ever Lipgloss

RdeL Young Stay4ever Lipgloss
2018. január 8.

Brutáljó. Atombiztos :D De tényleg semmi nem szedi le. Inni, enni simán lehet vele, nem mozdul el. Vízzel se jön le, akárhogy dörzsölöm. Persze akkor már elkenődik, de nem szedi le....
Az ára is iszonyat kedvező.
A színválaszték nagy szívfájdalmam :( Kb 5 szín van és azok se a legjobbak. Nekem a bordós van, ami jól néz ki, meg a piros is tetszik.