farkas.timeazsofia

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Molinard Habanita EDP

Molinard Habanita EDP
2019. január 4.

Sok évvel ezelőtt ismertem már könyvből, ugyanis a legtöbb parfümmel foglalkozó könyvben kiemelt szerepet kap, a "100 legendás parfüm" című könyvben is például. Amikor 4 évvel ezelőtt végre kipróbáltam, már előre tudtam, mit várhatok, ezért egyáltalán nem lepődtem meg a "brutalitásán". Szerintem ez a parfüm igazán csak hideg időben szép. Nyáron tényleg sok. Szeretem a sokkal lágyabb parfümöket is, de az ilyen nagyágyúkat is. Tényleg keveset szabad csak belőle használni, akkor nem nyomja le az egész környezetünket. Picit önző dolog a részemről, de örülök, ha nem tetszik mindenkinek, sőt... annál jobb, nem is szeretem az olyan illatokat, ami "mindenki kedvence". Szeretem, ha az illatom nem jön szembe a metrón, munkahelyen, utcán, stb. Maradjon is így!

Liposoma 2000

Liposoma 2000
2019. január 4.

Imádom ezt a terméket. Először meg sem akartam venni, mert olyan kis "egyszerűen csúnya" volt. De! Ez a pici kis cucc nagyon hatékony szerintem. Tulajdonképpen a kedvenc termékem, nagy becsben tartom, mert pár csepp elég, nagyon puha, hidratált bőrt eredményez, jobban beszívódnak az utána jövő rétegek, ráadásul csupa jó dolgot tartalmaz. Egy bioboltban találtam rá, remélem sokáig elérhető lesz. 5 csillag.

Kallos Argán Hajpakolás

Kallos Argán Hajpakolás
2018. december 23.

Update 12.23. Alaposan megnéztem a dobozon mi van, és tényleg tartalmaz argánolajat, tehát vissza kell vonnom, amit írtam róla, ezért emelek 1 csillagot.

Eszembe sem jutott, hogy nem tartalmaz argánolajat, ez tényleg nevetséges. (Ezért kéne MINDIG nézni az összetevő listát, de néha annyira pici betűkkel van írva ((ez inkább csak egy jó kifogás volt magamnak :) )). Egyébként szerencsére nem használom régóta, de eddig semmi bajom nem volt vele. Most már van. Az a minimum, hogy legyen benne legalább egy icipici argán, ha már az a neve. Ez totál megtévesztő. Így csak 3 csillag. Most veszem észre, hogy ez ráadásul pakolás és nem balzsam, (azért ennyi idősen már picit lehetnék figyelmesebb :) nem mintha számítana valamit is. Ugyanúgy használom, mintha balzsam lenne, kb 3-4 percet van a hajamon.