FarkasManka

Regisztráció dátuma: 2019. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Nutri-Repair Regeneráló Hajpakolás

Yves Rocher Nutri-Repair Regeneráló Hajpakolás
2019. április 16.

A samponnal együtt vettem meg és kezdtem el használni a hormonkezeléstől teljesen tönkrement, kiszáradt, töredező , élettelen seprű szerű hosszú hajamra. Csodát tett már az első alkalommal ez a kombináció. Hihetetlen puha és fényes lett tőle a hajam , és az illata is nagyon finom. Sok dolgot kipróbáltam már de nekem ez a kombó lett az abszolút kedvenc. Biztos hogy újra veszem és legközelebb a balzsamot is megveszem hozzá.Annyi hogy az előírt 5 perc hatóidőnél több kell neki, én kb egy órát szoktam rajta hagyni. Lombikosoknak kifejezetten javaslom.

Update: Kipróbáltam balzsammal együtt, így ez a sampon-balzsam -pakolás nekem egyértelműen non plus ultra lett.A borzasztóan kiszáradt, vízhiányos töredezett seprűszerű hajamból , hihetetlen puha ,fényes, ragyogó hajkoronát varázsolt. Ha lehetne én hatost adnék ezeknek a termékeknek.

Catrice Lashes To Kill Mascara Ultra Black Volume Szempillaspirál

Catrice Lashes To Kill Mascara Ultra Black Volume Szempillaspirál
2019. április 16.

Nagyon jó spirál, szép fekete, nem csomósodik, szép ívet ad a szempillának, nem mosódik el, nem tapad fel a szemhéjra, nem potyog napközben. Nem vízálló, de én direkt választottam ilyet. Könnyű lemosni este, nem kell percekig dörgölni a szemet. Jó keféje van, így az alsó szempillákat is könnyen lehet festeni vele. Szeretem.

Yves Rocher Grand Rouge

Yves Rocher Grand Rouge
2019. április 9.

A tökéletes piros . Imádom. Nem bordó nem narancssárga nem ciklámen hanem PIROS! Gyönyörű a színe, jól lehet vele bánni, egyenletesen kopik , nem szárít. Időnként frissíteni kell mert azért nem szupertartós, de ezt én megbocsájtom neki.