FashionMindset7

Regisztráció dátuma: 2021. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Douglas 7 Wonders Oil Ápoló Olaj

Douglas 7 Wonders Oil Ápoló Olaj
2021. március 31.

Nagyon szeretem a Douglas Protein Repair termékcsaládot, a sampon, balzsam, leave-in cream nagy kedvenceim, így ezen felbuzdulva vettem meg a hajolaj terméküket is. Sajnos úgy tűnik ez a fekete bárány, mert nem vettem észre abszolút semmi hatását. Állagra 2 fázisú, egy nagyobb mennyiségű vizes alsó fázis, és egy kevés olajos felső fázist tartalmaz a flakon. Összerázva is leginkább vizes jellegű lesz, amit aeroszolként kell a nedves hajra felvinni. Én nem fogom újravenni, mert a piacon kapható (jóval olcsóbb!) hajolajokhoz képest alulmarad.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2021. március 31.

Nagyon szeretem ezt a terméket, fésülködés előtt szoktam egy keveset felvinni a hajvégekre, és így könnyen fésülhető és puha lesz a hajam. Nem szabad túl sokat használni, és érdemes a hajtöveket elkerülni, mert abban az esetben könnyebben zsírosodik.

Douglas Protein Repair Leave-In Cream Hajápoló Krém

Douglas Protein Repair Leave-In Cream Hajápoló Krém
2021. március 31.

Én nagyon elégedett vagyok a Douglas Protein hajápoló termékekkel. Ez pedig a kedvencem közülük. Hajmosást követően viszek fel egy keveset a nedves hajamra, és száradás követően puha és könnyen fésülhető lesz.