FazekasDora

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre
2019. szeptember 15.

Először a manna csomaghoz ajándékba kaptam egy 15 ml-es kiszerelést.Nekem nagyon bevált. Nincs illata egyáltalán. Egész napra kitart a hatása. Sokáig elég hiszen minimális menyiséget kell felvinni belőle. Többször használtam fekete ruhával és nem fogta meg habár én nem pacsmagolok olyan sokat. :) És az én low waste életmódomba is belefér.

Coconutoil Cosmetics Bio Aktívszenes Fogpor

Coconutoil Cosmetics Bio Aktívszenes Fogpor
2019. szeptember 15.

A zero waste életmód miatt próbáltam ki ezt a terméket. Nagyon sokat hezitáltam először, hogy megvegyem-e legfőképpen az ára miatt. Szerintem nagyon hatékony megfelelően fehéríti a fogakat és a kellemetlen szagokat is eltünteti. Az is nagyon nagy pozitívum, hogy ehető minőségű és semmilyen káros anyagot nem tartalmaz. Ez a tulajdonsága illetve az hogy nem "csíp" főleg kisgyermekes családoknál biztosan nagyon kedvező. A dobozát pedig ha kifogyott visszalehet küldeni a gyártónak az pedig kedvezménykupont ad cserébe. :) Nekem egy dolog miatt kerül csak 4 csillag a fogporra az pedig az ára. Habár még nem használtam el nem tudom meddig fogja bírni.

Original Source Mangó Tusfürdő

Original Source Mangó Tusfürdő
2018. február 25.

Finom illata van és nem szárítja a bőröm, nem irritál. Elég drága, és nem is tart túl sokáig. Ennek ellenére jár a 4 csillag. A mentolos kistestvére viszont 5*-os.