fecsine

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nuxe Nuxellence Detox

Nuxe Nuxellence Detox
2017. március 26.
(!)

Én is tesztelésre kaptam itt a Krémmánián. Nagyon örültem, hogy én lehettem az egyik szerencsés, nagyon szerettem volna kipróbálni. Én már kb másfél hónapja próbálgatom.A termék csomagolása nagyon praktikus, higiénikus, arról nem is beszélve, hogy az utolsó csepp is kipumpálható belőle.
Először az arcomon kezdtem használni, néhány nap múlva kétségbe esve láttam, hogy borzasztó nagy bőr alatti kinyomhatatlan pattanások jöttek ki rajtam,Egy a homlokomon,egy pedig az államon. Nem voltam biztos benne, hogy ez okozza, de abbahagytam a tesztelést. Majd néhány nap múlva újra elkezdtem kenegetni. Sajnos újra jöttek a dudorok. Nagyon sajnáltam, és már ki akartam dobni, amikor eszembe jutott, hogy használhatnám a nyakamon, dekoltázsomon, majd a kézfejemet is ezzel kenegettem esténként. És láss csodát, ott imádja a bőröm. Gyönyörű pihe-puha bársonyos látványos eredményt produkált.Nagyon hamar beszívódik, én az illatát is szeretem, mondjuk, ha nem lenne benne parfüm, lehet az arcom is jobban tolerálná. Csak e miatt vonok le tőle egy csillagot.

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2016. november 15.

Teljesen elégedett vagyok vele. Joy napokon vettem féláron, így az ára is elfogadható. Tömött széles ecsete van, amit imádok, egyetlen húzás elég a körmeimen. Tényleg hamar szárad, ma az 5. napon is tökéletes fényes, nem pattogzik.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2015. október 2.

Én is tagja vagyok a trnd csapatnak, egy hete tesztelgetem, és csupa pozitív tapasztalataim vannak. A testápoló állaga pont jó, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, kellemes az illata, amit tartósan lehet érezni. Nagyon jól hidratál, nagy kiszerelése van (400 ml), ami sokáig elég, mert kevés kell belőle. Egy jó darabig biztosan ez lesz a kedvenc testápolóm.