fehercs

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon True Arcpirosító Gyöngyök

Avon True Arcpirosító Gyöngyök
2016. március 22.

Nagyon szeretem és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon sokáig elég, nagyon szép természetes hatása van. Én ecsettel viszem fel, úgy sokkal szebb lesz, mintha a hozzá tartozó szivaccsal kenném fel az arcomra. Az ára is megfelelő.

Avon Mark Big And Multiplied Szempillaspirál

Avon Mark Big And Multiplied Szempillaspirál
2016. március 18.

Az itt olvasott vélemények alapján félve próbáltam ki ezt a spirált. De mivel avon tanácsadónő vagyok, így mindenképpen szeretem kipróbálni a termékeket mielőtt ajánlom. Nekem teljesen pozitív csalódás. Természetesen nálam mindig a SuperShock lesz a legjobb avonos spriál. Ez a spirál nagyon szépen dúsít, nem tapadnak össze tőle a szempilláim, szépen szétválasztja őket. Szép természetes a hatása, nem nehezíti el a pillákat. Egész nap tart, nem pereg le, nem kenődik el. Jó kis spriál nálam megérdemli a 4 csillagot.

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2015. szeptember 15.

Bevallom őszintén, hogy fenntartásaim voltak ezzel a spirállal kapcsolatban. Nekem a supershock a kedvenc, a legjobb, évek óta nincs az avon-nak ilyen jó szempillaspirálja.
Tanácsadónőként viszont úgy gondoltam, hogy egy próbát teszek vele, legalább azért is, hogy a vásárlóimnak el tudjam mondani a tapasztalataimat. Igazán kellemes csalódás volt. Hihetetlenül szép, íves, hosszú szempilláim lettek ettől a szempillaspiráltól. Óvatosan kell vele dolgozni többször is át kell húzni a szempillákon. És legalább olyan jó, mint a supershock. Azóta elég sokan rendelik és mindenki elégedett. Újra fogom venni ez már biztos, mert egy nagyon jó szempillaspirál.