fekete.doresz

Regisztráció dátuma: 2014. március 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Burberry London

Burberry London
2018. január 9.

Hát én imádom. Tartós és a parfüm testkrémmel együtt még tökéletesebb illathatás érhető el.

Chanel N°5

Chanel N°5
2014. szeptember 16.

Semmi esetre sem az idős hölgyek jutnak róla eszembe, hanem az igényes, nagyvilági, luxushölgyek, akár idősek is lehetnek, de akár fiatalok is. Ennyi... Más kérdés az, hogy fiatalon általában a harsányabb feltűnőbb, a tömeg által jobban elfogadott, tucat illatok tetszenek és talán idősebb korunkra finomodik ki annyira az ízlésünk, hogy végre megtetszik a Chanel 5.., és megvásároljuk..., és máris "nyanyák" vagyunk, akik Chanel 5-öt használnak... :) Csodás illat.. személy szerint örülök neki, hogy sokaknak nem tetszik, így legalább nem lesz tucatillat, mint lassan az a szegény Mademoiselle.

Laura Biagiotti Roma

Laura Biagiotti Roma
2014. május 9.

Illat a legbecsesebbek közül. Éééés szupertartós! :) Én a testápolóját is mindig megveszem hozzá, ha tehetem, együtt használom és az illat is sokkal tartósabb így. Azt érzem, hogy jó táptalaja a krémes bőrfelület a parfümnek és jól beágyazódnak a bőrbe az illatrészecskék.. Úgy általában nagyon ajánlom a parfümmel azonos testápoló használatát az illatszer alá. Még több lesz tőle.

1 KRÉM

1 MÁRKA