FeketePiroska

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Nature Box Kókusz Szilárd Tusfürdő

Nature Box Kókusz Szilárd Tusfürdő
2021. május 9.

400 ft-ra le volt árazva, ezért gondoltam kipróbálom. Nem látom/érzem a különbséget egy átlagos szappanhoz viszonyítva(minden fürdésnél meg is jegyeztem ezt magamban :D) . Szárította a bőrömet, az illata sem volt különleges.

Így igazából csak annyi lett a véleményem róla, hogy egy drága szappan, ami nekem nem jó :D.

Értékelem, hogy a csomagolás tényleg műanyagmentes.

Nutriversum Hair Skin Nail Wshape

Nutriversum Hair Skin Nail Wshape
2021. április 8.

03.14
Igaz még csak 2hete szedem, így nagy dolgokról nem tudok beszámolni, de ami pozitívum, hogy a hajam tartása sokkal jobb lett. (Mellette eszek még egy Biotech one a day-t és 10szem mandulát, így nem tudom egyértelműen ez melyik hatása.)

Up.03.28
A korpám is kezd eltűnni. Nincsenek már azok a nagy hámlórészek a fejemen, ami egy hónappal ezelőtt. Nem viszket, nem piros.

Up.04.08
Kiütötte az arcomat. Csalán kiütés az orcákon ,fájó mély pattanások az állon és afféle gombás folt lett a szám körül, ami ennek a szedése előtte sosem volt(eleinte arra gondoltam, hogy a maszk miatt van , pont akkor kezdtem el szedni ezt a tabelettát,amikor többet kellett hordanom a maszkot). 2 napja nem szedem , fokozatosan szűnnek meg a tünetek, úgy szinte biztos hogy ettől van.

Fusswohl Bőrgyalu

Fusswohl Bőrgyalu
2021. január 22.

Nagyon szuper,imádom. Nagyon csúnya volt a lábam, valami sos kellett. Be volt repedve és már fájt a sarkam. Negyed óra alatt legyalultam... Egy marék bőrtől szabadultam meg, nagyon durva. Nem lett még tökèletes, de vègre vissza kaptam az ápolt talp érzését.
Nem áztattam be a lábam, teljesen szárazon álltam neki gyalulni. Ha az ember úgy tartja ahogyan kell, kizárt dolog, hogy felsèrtse vele a bőrèt.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ