FeketePiroska

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. december 23.

A szilikonos hasonmása helyett vettem. Éjszakára szerettem volna használni, de sajnos pattanásos leszek (egyébként nagyon ritkán van ilyen problémám már). Engem nem csíp, estére kellemes "viselet" lenne, de a pattanások miatt inkább nem használom (pont azokat szeretném megelőzni). Megmaradok a szilikonosnál. Nekem az jobban bevált.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2021. július 20.

Nagyon csúnya volt a fejbőröm, a Balea medhez hozzászokott és hatástalanná vált. Krémmánián találtam ezt a kis csodaszer. A gombás korpám eltűnt szinte teljesen. A hajam jól hidratált nem kell semmilyen balzsam vagy pakolás, egyáltalán nem törik. Nèmi tartása is van a hajam nak. Olcsó , nagyon elégedett vagyok.

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2021. május 26.

Az arcomra erősnek bizonyult, a 0,2es után használva is nagyon hámlott, így maradtam a 0,2esnél... ráncokon nem vettem észre hogy bármit is javítana, de a pattikat bőrirritációt lejjebb vitte.

De! nem tudom hogy mennyire csináltam rosszat, de már annyira viszketett és hámlott a fejbőröm, hogy gondoltam kipróbálom ... két pipettányit adtam ricinus-körömvirág olaj keverékhez és ezt kentem a fejbőrömre, majd 1,5 óráig rajta hagytam és szokásos módon megmostam a hajam... tökély! nem viszket a fejem, alig hámlik, a fejbőröm fellélegzett. Mindez egyetlen használat után. SOS-nek kiváló. Úgyhogy nagyon elégedett vagyok.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ