feleni

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk
2019. június 14.

Nagyon szeretem, az ecsete szuper jó, nagy, lapos, kb 1 max 2 húzással tökéletesen csíkmentesen lehet felvinni, ellentétben az OPI lakkommal, ami kicsi kis vékony ecsetével rettentő csíkosra lakkozta a körmeimet. 1 rétegben is gyönyörűen fed, nekem a lábamon elég tartós is. Semmilyen körömlakkal nem végzek ilyen gyorsan a lakkozással, mint ezzel, ami azért nem elhanyagolható tényező. 5 csillag.

Dove Go Fresh Revive Deo Spray

Dove Go Fresh Revive Deo Spray
2018. május 13.

Itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Nem kellett volna. Annyira borzalmas illata van, egyszer fújtam be magamat, és aznap alig vártam, hogy hazaérve lefürödhessek. Nem szoktam csak úgy kidobálni termékeket, de ez tényleg kuka. (Az izzadságot semmivel nem gátolta jobban, mint a Nivea amit eddig használtam.) Kettő csillagot azért adok, mert ez tényleg egyéni, hogy kinek milyen illat jön be, a hatásával nem volt nagy gond.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2018. május 13.

Mindig visszatérek ehhez a spirálhoz. Néha elkalandozok drogériás, illetve a Clinique-nél drágább high end spirálok felé, aztán fogom a fejem, hogy nem kellett volna. Nem ragasztja össze a pillákat, olyan mintha minden egyes szempillát külön vonna be festékkel. Alapból nincsenek rövid szempilláim, nekem inkább a dúsítás, szétválasztás és göndörítés a fontos. Pluszpont, hogy könnyen lemosható, szeretem, többször újravettem.