Felhasznalo888

Regisztráció dátuma: 2017. július 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Najel Aleppo Szín Szappan 12% Babérolajjal

Najel Aleppo Szín Szappan 12% Babérolajjal
2018. augusztus 27.

Ez volt az első babérolajos színszappan amit kipróbáltunk, de már nagy kedvenceink közé tartozik! Eleinte picit szokni kell az illatát és a méretét/formáját, de mi hamar túlléptünk ezeken - olyannyira, hogy férjem már csak ezt és a magasabb babérolaj tartalmú társait használja legszívesebben minden zuhanyzásnál.
És az illatát már kifejezetten megkedveltük!
Egyedül hajra nem vált be nekünk, de az is lehet, hogy egy kis almaecetes öblítéssel kiegészítve már samponként is megszeretjük... ezt még ki kell próbálnunk.

Bentley Organic Organikus Olívaszappan Teafaolajjal És Eukaliptusszal

Bentley Organic Organikus Olívaszappan Teafaolajjal És Eukaliptusszal
2018. augusztus 27.

Jó tisztító- és fertőtlenítő hatású szappan, ami ráadásul nem szárítja ki az érzékeny bőrt sem. Elég jól habzik, finom illatú és igazán kézreálló a formája.
Szeretjük! A magas babérolaj tartalmú aleppo színszappanok mellett ez is kedvenc lett a családunkban.

Bentley Organic Organikus Mézes Szappan Zabkorpával És Zabpehellyel

Bentley Organic Organikus Mézes Szappan Zabkorpával És Zabpehellyel
2018. augusztus 27.

Csalódtam! A teafás - oliva olajos és levendula - jojobás tényleg jó szappanok, de ez a zabos számomra pénzkidobás!
A szappan illata, minősített vegytiszta összetevői és kézreálló formája miatt adok csak két csillagot.
De a smirgli jellegű durva radírozó zab szemcsék már szinte használhatatlanná teszik a szappant. Már kézmosáskor sem veszem szívesen kézbe, annyira zavaróan erős és sok szemcse van benne - komolyan nem tudom, hogy a gyártók ezt hogy képzelték???
Már a párom is szóvá tette, pedig nem szokása ilyensmit észrevenni vagy szóvá tenni.
SOHA TÖBBÉ NEM VESZEM ÚJRA!