felhasznalonev

Regisztráció dátuma: 2013. november 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Everlasting Alapozó

Oriflame Everlasting Alapozó
2013. november 25.

Elég nehezen találok alapozót, mert nagyon világos a bőröm. Egyszer kértem az egyik barátnőmtől egy kis alapozót, amikor nála jártam, hogy megigazíthassam magam. Akkor volt először ez az alapozó a kezemben. Meg is kérdeztem rögtön, hogy mikor rendelted, mennyiért?! Én a porcelain árnyalatot használom. Végre találtam egy színt, ami nem világított sárgán az arcomról. Szerencsém is volt, mert még tartott az akció, amikor megrendeltem. Vékony rétegben felviszem az arcomra az ujjaimmal, fölé egy kis korrektor (ha szükséges) és púderrel fixálom. Nem nehéz, finom az illata, nem maszk szerű. Nekem egészen sokáig bírja, egyenletesen kopik.

Oriflame Optimals Biomaximum+ Szemkörnyékápoló

Oriflame Optimals Biomaximum+ Szemkörnyékápoló
2013. november 25.

Este és reggel sminkelés előtt is használom. Sem negatív, sem pozitív hatást nem vettem észre. Egynek ez is jó volt. Legjobban a semmilyen szóval tudom leírni.

Oriflame Pure Nature Nyugtató Hatású Arckrém Feketeáfonya- és Levendulakivonattal

2013. november 25.

Nagyon szeretem. Viszont ügyelnem kell arra, hogy a T-vonalban csak vékony rétegben használjam. A homlokomra van hogy nem is teszek belőle. A többi részre is inkább többször teszek vékony rétegben. Nem hagy zsíros érzetet, nem nehéz. Nem szeretem a sok krém érzetét a bőrömön. Az én bőrömnek nagyon tetszik! (: Az illata pedig nekem.