felho

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kevin Murphy Hydrate Me Wash

Kevin Murphy Hydrate Me Wash
2019. május 21.

csak most ismerkedtem meg a Kevin Murphy termékekkel. A hajam közepesen vékönyszálú, egyenes, alul kicsit száraz, hajtőnél zsírosodásra hajlamos. A fodrászom a hydrate me kollekciót ajánlotta. Imádom! gyönyörű, puha hajat varázsol, nem zsírosít. Nagyon nagyon NAGYON megéri az árát.

Update: most már több, mint 2 hónapja használom. Még mindig szuper táplált és selymes lesz tőle a hajam, viszont egy kicsit lapítja a hajat és elnehezíti. Elkezdtem a balacing washt használni mellette, mert szeintem kizárólag a hydrate.me használata túl sok a hajnak rendszeres mosásnál.

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2019. március 3.

Nem ajánlom rövid, egyenes pillájúaknak. Összeragad, lepereg, morzsolódik, nem hosszabbít. Egyetlen pozitívuma a színe, ami gyönyörű intemzív fekete.

Gliss Kur Supreme Length Sampon

Gliss Kur Supreme Length Sampon
2018. május 15.

Ez a sampon borzalom!!!
1) hajmosásnál alig tudom lemosni a hajamról, olyan érzés, mintha olajat kentem volna rá
2) hajmosás után alug érzem az illatát, mintha meg se mostam volna
3) a hajam utána csomókban állt és 1,5 nap múlva brutálisan elkezdett zsírosodni
4) összességében csomós, fakó, illattalan, élettelen és elhanyagolt lett tőle a hajam. Mintha egy idegen haj lenne a fejemen. Nehogy megvegyétek!

ui: 5) ha ez nem lett volna elég, még a fejbőrom is viszket tőle...