FelineWise

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Beauty UK Matte Lipstick

Beauty UK Matte Lipstick
2015. május 7.

Számomra nem jött be. A Cupcake árnyalatot vettem meg, amely valóban szép és a rúzshoz feltett képpel megegyező szín a Pink Panda oldalán. Elég pigmentált is, jól fed. Viszont rettentően száraz, alig lehet felkenni. A cserepesedésre hajlamos ajaknak ez igazi "halálos ítélet". Szerencsére nem kifejezetten tartozom a nevezettek táborába, a rúzsnak "köszönhetően" azonban kis híján odakerültem. A "viselése" alatt mindenképp. Túlzottan tartósnak sem nevezném szegénykét, és nekem rövid idő alatt össze is csomósodik a számon. Próbáltam alapozásnak használni más rúzs alá -- a szárazsága végett jól tapadó felületet ad(hat)na, de nem ad, hisz' becsomósodik magában is, és más rúzzsal is felette. A színe miatt azonban (babarózsaszín), melybe szerelmes vagyok, így is megér nekem három egész csillagot. Többet kínzatás ellenére sem. :)

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. május 7.

Számomra értéktelen: felkenem és hopp, már ott sincs! Kár érte. Az "Olcsó húsnak híg a leve!" kifejezés az ilyen termékek miatt született.

Sanatopic Bőrpuhító Krém

Sanatopic Bőrpuhító Krém
2015. április 22.

A krém számomra maga a non plus ultra! 24 órán át hat -- döbbenet, de valóban így van! Eredetileg ugye, ekcémás bőrre készült magyar(!) találmány, tehát érthető a hatásfoka... Imádom! Amióta rátaláltam, a világon semmi mást nem használok, és az arckrémeim alá (olykor helyett) is ezt viszem fel. Nem ötöt, de 10-ből 20-at érdemel(ne). :)
[És igen, ahogy az előttem "szólók" is írták, a flakont sajnos valóban szét kell vágni, hogy kinyerhessünk az aljából minden csepp mannát. :) :( Ajánlatos már előre megvenni a következő flakont, és abból elhasználni valamennyit. Ezután szétvághatjuk a már szinte teljesen kiürült flakonunkat, s egy kiskanállal, falapocskával átpakolhatjuk az új flakonba a benne maradt krémet, már lesz benne elég hely neki. Így nem szárad be a krém a szétvágott flakon aljába, mire elhasználjuk -- ez jó azoknak, akinél lassabban fogy... A krémhez ne érjetek kézzel! A bőr zsírtartalmától romlásnak indul, s viszi magával az új krémet is.]