Felis81

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem
2018. július 28.

Több fogselymet is próbáltam már, de nekem ő a favorit. Engem nem zavar a vastagsága, elég kicsik a fogközeim, néha "izomból" kell a fogaim közé tuszkolni, de legalább nem sérti fel a fogínyem, ami a többi fogselyemnél sajnos gyakran előfordult. Kellemes mentol íze van. Nem szöszölődik. Ár-érték arányban tökéletes. Nálam 5* :)

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam
2018. július 2.

Eddig a Fiber Therapy-t használtam, de múltkor a Glamour napokon féláron volt, így vettem kettőt, egyet a régi megszokottból (mert azt is imádom) egyet pedig ebből. Az illata nagyon fincsi, egy kicsit talán a málnára hasonlít, de egyébként is szeretem az édes illatokat. Nekem bevált. ugyan úgy használom, mint a tesóját, a hajam alsó harmadára. Könnyen fésülhetővé és puhává varázsolja a hajam. Azt hiszem, marad :)

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle
2018. július 2.

Megvettem... aztán megnéztem, ti mit írtatok róla... :)
Viszont én kellemesen csalódtam benne. Nem azt mondom, hogy ez a legjobb cucc a világon, de egynek elmegy. Közel sem olyan borzasztó, mit amiket írtak róla.
- Egy kicsit folyós, de ecsettel könnyen orvosolható ez a probléma (bár én minden maszkot, pakolást ecsettel viszek fel).
- Rohadtul csíp, amikor felkenem (volt is para, hogy rák leszek e, mire megszárad).
- Elég büdi, alkoholos szaga van, de elviselhető.
- Aránylag egészben lejön, ahol pedig nem száradt meg rendesen, és nem jön le, ott a már leszedett galacsint kell hozzá nyomkodni, és az felszedi, nem kell
hozzá papír, törölköző, meg semmi, csak a galacsinja :)
- Utána olyan a bőröm 2-3 napig, mint a babapopsi, és a piros foltok is eltűnnek.
Szóval mindent egybe vetve, nekem bejött, pedig tényleg érzékeny bőröm van.
A szaga és a marása miatt veszek le összesen egy csillagot.