Felujito

Regisztráció dátuma: 2014. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bionsen Roll-On Deo Caring Touch

Bionsen Roll-On Deo Caring Touch
2017. június 17.

Sokkal drágább alumínium mentest használok, de próbálok spórolni vele, ezért gondoltam egy próbát megér. 12 órán keresztül dolgozom, fizikai munkát, gyakran közvetlen hőforrás mellet. Az izzadást valóban nem gátolja, viszont egyáltalán nincs izzadság szagom. Többször is ellenőrzöm :) a nap folyamán. Nekem abszolút bevált. Valóban lassan szárad, de addig elszöszölök mással a fürdőszobában. Nem hagy foltot, nem üt ki. Újra veszem.

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2016. március 12.

Sosem voltam oda ezért a márkáért, mindig olyan semmitmondónak találtam, de kipróbáltam a lányomét és ez kivételesen nagyon finom, jó illata van rajtam is. Én mindig azt a kis csavart keresem a parfümökben.....ami a szokványostól kicsit kivilágít belőle és ettől különleges lesz. Persze pontosan tudom, hogy mindenkin más illat érződik és mindenkinek más a különleges. Szerintem ebben van ez a kis "csavar" Még a legmorózusabb férfi kollégám is megjegyezte, hogy "hűha". Hosszabb tesztelésre mindenképpen beszerzek egyet, mondjuk a legközelebbi névnapomra. megelőlegezem az 5 csillagot

Bvlgari Pour Femme

Bvlgari Pour Femme
2016. március 12.

Ennél érzetem először. hogy ez vagyok én. Nagyon szeretem, szerintem kifinomult, nőies és nagyon tartós, nem változik el az illata az idő múlásával. A ruhákon is istenien megmarad. Nekem kifejezetten tavaszi, nyár eleji-végi illat, amikor nincsen annyira kánikulai meleg. Biztosan jó darabig benne lesz a repertoárban. Megyek be is fújom magam :)