Fenyoffy

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Psorioderm Szenzitív Sampon

Psorioderm Szenzitív Sampon

Sziasztok,

Néhány hónapja használjuk a Psorioderm Szenzitív termékeket, nekünk a bőrgyógyász doktornénink javasolta, a gyerekeknek nagyon száraz, érzékeny, ekcémára hajlamos a kis bőrük. Először csak a krémet vettük meg, az nagyon szépen rendbe tette a babáink bőrét. Kellemes tapintatúvá, selymessé vált a bőr. Nagyon jól hidratálta és zsírozta a babák bőrét. Utána vásároltuk meg a tusfürdőt a testápolót és a sampont is. Azt tudom mondani, hogy egy áldás ez a termékcsalád, mindazon embereknek, akik bőrszárazsággal, ekcémával küzdenek. Szalicilsav és parabén mentes, és a mi gyerekeink imádják a kellemes illatát. Javaslom a használatát. Mi 5 pontot adunk az összes termékre :-)

Psorioderm Szenzitív Tusfürdő

Psorioderm Szenzitív Tusfürdő