ferencz.eva81

Regisztráció dátuma: 2013. július 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. július 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Suiskin Cellmax C Vitamin Ampulla (régi)

Suiskin Cellmax C Vitamin Ampulla (régi)
2014. szeptember 19.

Másfél hónapja használom,minden reggel,a pattanások után maradt barna foltokat,határozottan halványítja,és a ráncaimat is feltöltötte egy kicsit.Eléggé szárít,bőven kell utána hidratáló,ami kicsit zavaró,hogy ragadós réteget hagy az arcon.A negatívum csak ennyi,elégedett vagyok vele,és még mindig megvan kb. a fele,elég lesz 3 hónapig.

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum
2013. november 14.

Nagyon jó!3 hét használat után,heti 2-szer,felére csökkentek a mitesszereim,és pár apró ráncom is eltűnt.Babapopsi simaság mindenhol.A pattanás utáni hegeken még nem látok változást.Szeretném megkérdezni a régebben kipróbálókat,hogy mennyi ideig érdemes vagy szabad egyhuzamban használni?Pár hónap,vagy csak nézzek bele a tükörbe,és látni fogom mikor elég?:)

Alverde Sensitive Dry Deobalsam

Alverde Sensitive Dry Deobalsam
2013. október 23.

Nekem bevált,évek óta csak ezt használom.Közepesen izzadós vagyok,35 fokban naponta többször is bekenem a hónaljam,így semmi szagom nincs,igaz illatom sem.Kicsit lassan szárad,a ruhát befogja,de nincs benne alumínium,és nekem ez a fontos.Vissza kellett jönnöm még 1 pár gondolatra.Alafaya véleményével tökéletesen egyetértek,akár én is írhattam volna.Nem szeretnék vitázni senkivel,szíve joga bárkinek,hogy mire költi a pénzét,de ez a deó NEM káros az egészségre!!,alu mentes,és ahogy látom sokaknak hatásos is.Ha lehetne még 5 csillagot kapna tőlem :)

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ