Fezs

Regisztráció dátuma: 2017. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. augusztus 4.

Nagyon kellett egy olajos alapú sminklemosó, mivel csak is micellás vizet használtam és most is az esetek nagy részében azt használok, de a matt folyékony rúzsaim mellett elengedhetetlen volt, hogy ne vegyek egy olajos alapú micellás vizet. Erre esett a választásom és egyáltalán nem bántam meg. A számomra fontos feladatát tökéletesen ellátja.

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2018. augusztus 4.

Nagyon hasznos. Egy gél állagú arclemosóval szoktam használni és már közben is érzem a hatalmas különbséget, mivel sokkal több elhalt bőrt távolít el az arcomról, mintha csak a kezemet használnám és sokkal tisztábbnak is érzem a bőrömet utána.

Trend It Up Holo Eyeshadow Palette

Trend It Up Holo Eyeshadow Palette
2018. augusztus 2.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Kezdjük kívülről befelé. A csomagolása teljesen okés, erős műanyag, ami úgy néz ki nem egy könnyen törik, viszont mivel, hogy ennyire erős anyagból van szinte lehetetlen kinyitni. Csakis úgy lehet kinyitni ha a körmödet használod, amit én gyűlölök, mivel rettegek tőle, hogy egy ilyen pillanatban letöröm a körmöm és ez nem nyafogás vagy ilyesmi, szerintem mindenki tudja milyen fájdalmas tud lenni, ha a bőrödhöz nagyon közel töröd le a körmöd. Maga a termék: az előttem szólókkal ellentétben ez NEM HOLO, de erre számítottam is, mivel a smink márkák még mindig nem különböztetik meg a chrome-ot/csillámos valamit és a holot. Szerintem a holo olyan, mint a CD hátulja ezüst alapon a szivárvány összes színében szikrázik. Miután láttam, hogy kb. mindenki azt írja itt, hogy ez holo, már nagyon érdekelt, hogy az internet szerint mi is a holo pontosan és őszintén ugyanazt találtam amit előbb leírtam :D. A termék kézen kipróbálva tényleg fantasztikusan néz ki, miután elnézünk a felett, hogy nem holo :D. Tényleg nehéz felvinni a szemhéjra és ha egyszer végre már sikerült akkor nem ugyanaz a hatása, mint kézen. Nem olyan szép inkább egy poros kicsit csillogó és eléggé darabos hatást keltő szemhéjfestékre emlékeztet, mint egy nagyon szép csillámló csodára.