filterio

Regisztráció dátuma: 2016. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2019. augusztus 20.

Történelme van. Két éve határoztam el újból megfejteni titkát, azóta is áruházaink polcain. Lesújtó vélemények, nagyon megosztó, de még mindig sokan kedvelik rendeltetése szerint; könnyű hozzászokni. Láss csodát, szemben kritikáival már-már elfogadtam; igénytelen volnék puritán, idejétmúlt termékkel? Ingadozó minőség, sokszor irritál. Agresszív, mindent leszed; alapossága vonzó, egyúttal szinte kihívás, közben jócskán hullik; valóban szárít és őszülés is látszhat. Pár hónap után végleg leszerepelt, de az ilyen fapad szerelmesei ne aggódjanak, találtam más gyártótól Fancy néven; hasonló összetevők, állag. WU2 mintájára, ám lágyabb és tényleg olcsó alternatíva kevesebb mazohizmussal, érdemes kipróbálni! Elszántak legyünk, kész kaland ez is (kétkedők a családban) sajátos illattal; vállaljuk fel. Sosem hitt rutin lett; azt adja vissza egyszerűen, ami van, korpa- viszketésmentes, így drágaságokban nem kell rendre csalódnom. Balzsam nélkül megfelel; csúszik kicsit, fényt ad; roppant mód magához láncolt, döntöttem: marad, variációk helyett továbbra is csak ilyet használok minden vélekedés dacára; múltidéző varázs, hölgyek számára is, főleg ha valaha szerették klasszikusunkat.

Cosmia Monoi Oil & Shea Butter Sampon

Cosmia Monoi Oil & Shea Butter Sampon
2017. július 19.

Még csak néhányszor használtam, de nagyon ígéretesnek találom ezt az újdonságot. Ár-érték aránya biztosan jó, nem tette tönkre a hajam, sőt képes volt más sampon károsító hatását helyrehozni. Valóban lágyabb az átlagnál és tartása is megfelel, kellemes illatú, pont kellő kiterjedésű hajat készít, viszont lehetne még könnyebben fésülhető. A csomagolás nem erőssége, alig kapunk információt és nem igazán dekoratív flakon, de amit beletöltöttek, eltalált összetételű, korrekt termék!