FJV

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Doctor Babor Protect Cellular Mattifying Protector SPF30

Doctor Babor Protect Cellular Mattifying Protector SPF30
2020. június 15.
(!)

A Krémmániától kaptam lehetőséget a termék tesztelésére. A csomagolás praktikus, az adagolópumpa az álló tubus alján helyezkedik el. Az adagolófej jól kezelhető, lassan nyomva, kisebb mennyiség nyerhető ki.
A krém szagtalan, fehér színű, közepesen sűrű. Az arcbőrre felvitel igényel pár percet, de szépen eloszlatható, nem hagy fehér színt sehol. Nálam a felvitel után fényes maradt az arcom, de nem erősebben, mint más naptejtől, viszont körülbelül 1 órán belül a fényesség eltűnt.
A szemem környékén közvetlenül zavaró, mert lassabban szívódik fel és az arc többi részével ellentétben ott tovább megmaradt a zsíros érzet. Viszont ezt leszámítva, nem csípett, nem könnyezett tőle a szemem. A további használatkor már kerültem a szemhéjat, a zavaró érzet elmaradt. Száj környékén is alkalmaztam, ajakra is került, íztelen, a nap folyamán ha ittam, nem éreztem, hogy rajtam van.
Nagyon erős napsütésben teszteltem, sapka nélkül, 11-15 óra között. Fényérzékeny vagyok, minden évben küzdök a kiütésekkel, kevés napvédőt találtam eddig megfelelőnek. A Doctor Babor-ral nem égett le az arcom, kiütések nem jelentkeztek, csak egészen enyhe színt kapott. Nem okozott erős izzadást, vagy fullasztó érzést, kellemes viselni, puha, de nem ragacsos tőle a bőr.
Több kozmetikumra is érzékeny vagyok, kevés terméket tudok használni, de ez nem okozott sem viszketést,sem bőrpírt/égető érzést, sem egyenetlen bőrfelszínt.
Az eddigi használat alapján, nagyon jó terméknek tartom.

Montagne Jeunesse 7th Heaven Charcoal Peel-Off Mask

Montagne Jeunesse 7th Heaven Charcoal Peel-Off Mask
2020. május 10.

Nem lehet lehúzni, csak levakarni vagy dörzsölve lemosni. Akkor sem, ha vastagabb rétegben viszem fel. Szörnyű élmény volt.

Eucerin pH5 Intenzív Krém

Eucerin pH5 Intenzív Krém
2020. május 10.

Kézfejen, könyökön jobban működött, mint az arcomon. Kiütésekkel, viszketéssel, fájdalmasan feszülő arcbőrrel küzdök és semmilyen krém nem segít, inkább tovább árt. Ez nem rontott, valamennyit enyhített, de a tüneteket teljesen nem tudta megszüntetni. Viszont más allergiás/érzékeny bőrre ajánlott krémeknél sokkal kedvezőbb az ára és többet is használ.