Floca

Regisztráció dátuma: 2019. május 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

M.A.C Styler Split End Hair Trimmer

M.A.C Styler Split End Hair Trimmer
2019. május 16.

Sajnos a hajam egyre rosszabb állapotban van, a 10 év szőkítés most kezd kijönni rajta. Egy pár éve van hosszabb hajam, régen mindig rövid volt, rendszeresen vissza lett vágva így nem volt feltűnő az amit most a hosszúnál kiütközik. Fodrász festi a hajam kb. 2 éve. 2-3 havonta járok, tehát még nem is olyan vészes a dolog és ez a balayage satír van benne.
Emellett ugye hajvasalás, mert amúgy pont annyira hajlamos göndörödésre a hajam, hogy kezdeni semmit nem lehet vele, ellenben mint egy szénakazal úgy áll simán vasalás nélkül.
Törik, szakad, kettéválik a vége, minden baja van. Sok jót olvastam erről a masináról, utána is néztem, végül a pandástól is olcsóbban, egy kb. ugyan olyan webáruházból rendeltem meg szállítással együtt 13.000Ft-ért.
Kipróbáltam, mivel nekem iszonyat dús a hajam, rengeteg van nagyon kicsi tincsekre kellett szednem, hogy ne akadjon össze miközben húzom rajta gépet. Egy tincsen többször is átmentem, gyűjtötte a végeket szépen a kis tartályba. Mondjuk a végén jutott mindenhova, szóval ne a szobában a szőnyegen csináljátok, ha nem akartok utána mindenhol hajat látni :D
Tapintásra is és állagara is sokkal simább, de ki kellett még így is vasalnom a hajam utána. Vasalás után megnézegettem, nem érezném, hogy vékonyított a szálakon, ugyan olyan dús a hajam ha összefogom. Sokat szoktam "szórakozni" azzal, hogy a szemem elé veszek egy tincset és "letöröm" azt a szálat ami már kiáll, most sehol semmi. Szép munkát végzett.
Többször áthúztam az ujjaimat a hajamon, ilyenkor rendre jöttek a törött végek, most semmi. Pár heti ismétléssel később kíváncsi vagyok, hogy kevesebb lesz a kefémben a hajszál. Mert sajnos az utóbbi időben brutál sok haj volt benne, annak köszönhetően, hogy nem csak végek törtek hanem már sok-sok centik a hajamból.