Florence12

Regisztráció dátuma: 2019. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2019. február 22.

Nagyon tetszett ez a kefés megoldás, pláne, hogy lehet nyitni-zárni, milyen muris, és gondoltam, hú de jól meg fogja tisztítani a pórusaimat.
Haha. Olyan naiv vagyok néha. Már ez a benne lötyögő kék valami is óvatosságra inthetett volna. Amikor átsikáltam vele az arcomat, kellemes, hűs érzést adott, de hogy a bőröm nem lett tőle szebb, az tuti.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2019. február 20.

Életem egyik nagy problémáját oldotta meg. Nem csak "izzadsággátló" - izzadság-megszüntető. Ami hatalmas megkönnyebbülés. Ám rettenetesen csípi a hónaljamat, hihetetlenül viszket a bőröm tőle este, és rémesen kiszárítja. Úgyhogy nagyon-nagyon óvatosan használom, konkrétan pár cseppnyit, azt egy fél vattakorongra (felesleges lenne egy egészet kidobni), azzal áttörlöm és utána pár perc szenvedés:P Amikor láttam, hogy milyen pici üvegcse, azt hittem, pár hét alatt elfogy. Ehhez képes hónapok óta használom, és alig egyharmada hiányzik belőle.
Nem állítom, hogy egészséges így eltömíteni a pólusokat, de ha ez az egyetlen megoldás... ezt használom.

Yamuna Gyöngyvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan

Yamuna Gyöngyvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan
2019. február 19.

Hú, de szeretem az illatát!!! <3 Amikor megkaptam (ajándék volt), és még nem volt kedvem kibontani, a ruháim között tároltam:D Azután bevetettem bőrradírként. Hát, arcon nem ajánlott, a mákszemek bizony elég durvák ahhoz, viszont TESTradírként semmi gond nincs vele, sőt. Szuper. Az arcomat tehát nem közvetlenül a szappannal dörzsölöm, hanem a kezemmel szappanozom be. Tisztít, az egyszer biztos, viszont szárít is, úgyhogy nem alkalmazom reggel-este.
De sajnálni fogom, amikor elfogy.