Florten

Regisztráció dátuma: 2018. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. február 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2019. július 24.

Olvasva a véleményeket megdöbbent, hogy ennyire pozitív a megítélése ennek a terméknek.
Szerintem szörnyű. Nagyon jól hangzik, hogy korrektor és alapozó is egyben (én is hagytam meggyőzni magam), ráadásul az első felvitelkor egyszerűen bombajól is fest - csak a nap végét ne kellene kivárni! Hiába építgeted vissza a nap során, - hisz a táskádban is elfér, - folyik. Mármint le. Az arcodról.
Végre tudom, mit éreznek azok, akiknek zsíros a bőrük.. habár én világéletemben bőrszárazsággal küzdöttem, de ez a cucc rólam is FOLYIK. Illetve ez nem pontos. A száraz foltokban és az apró ráncokban megáll! :) Ezen se a púder, se spray nem segít.
Nem nagyon kellett bőrhibákat elfednem vele, de a fedése elsőre jónak tűnt és a színe is pont jó lett (325), de ez édes kevés, ha mindössze 2 órán keresztül tudja nyújtani ezt az élményt. Én soha többet nem fogom használni. Marad az Estée Lauder Double Wear, hiába keresem az olcsóbb alternatívát.

The Chemistry Brand Hyaluronic Body Mist

The Chemistry Brand Hyaluronic Body Mist
2018. február 6.

A hidratálás az egyértelműen 5 csillagos. Már az első használat után hihetetlenül puha és selymes lesz tőle az ember bőre. Nagyon hamar meg is szárad, szóval ilyen szempontból tökéletes.
Viszont az illata, az szörnyű. Mintha egy kórházból szabadultam volna. Nagyon erős, szinte fertőtlenítő szaga van. Ez pedig sajnos egy éjszaka alatt sem változik, így reggel abszolút nem merem befújni vele magam. Szerintem "tűzoltásra" fogom használni, mert arra tökéletes! :)
Így viszont mindennel együtt csak 3 csillagot kap.