Flow

Regisztráció dátuma: 2014. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2021. május 7.

Uj csomagolasban vasaroltam kb. hete a drogeriaban, honaljtapaszt is vettem vele egyidoben, hogy kimeljem ujonnan vasarolt feher poloimat. A tapaszokra azota nem volt szukseg, a termek teljesen megszunteti az izzadast. Nekem meg szortelenites(borotvalas) mellett sem irritalja a boromet. Kicsit szarit, igy 2-3 naponta bekenem a honaljam teafaolajos kremmel, ami szinten szagtalanit, igy a vegeredmeny tokeletes.
Remelem, nem “szokik hozza” a borom, mert regebben egy hasonlo osszetetelu es nem mellesleg meregdraga termek egy ido utan mar nem tette a dolgat.

Diaderma Karotten-Creme

Diaderma Karotten-Creme
2020. május 8.

Olyan termeszetes fenyvedelmet nyujto arckremet kerestem, amiben nem kemiai a vedelem, de nem is a feher asvanyi reszecskek vedenek, attol ugyanis hofeherre valtozik az ember lanyanak abrazata.
Nos, a sargarepaolaj tudja a dolgat.
Klasszikus kis uvegtegelyben, kisse retro, de szamomra kellemes illatu, tomor texturaju olajos krem. Felvitele ezaltal nem a legkonnyebb, de aztan amikor eloszlik, egy konnyeden beszivodo, taplalo es szep sargasbarna tonust ado kremme valtozik. Az en borom nem csillog es fullad tole. Szeretem. Az ara is korrekt szerintem.Kizarolag a kenhetoseg miatt adok 4 csillagot.

1 ÖSSZETEVŐ