Flowergirl1

Regisztráció dátuma: 2017. december 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 24.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 154 eladás
Megnézem

Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza

Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza
2020. szeptember 4.

Három éve ősszel Puglia-ban jártunk, az olasz csizma sarkán.
Polignano a Mare-n egy szombat esti korzózáskor többször megcsapott egy-két kellemes, ismerős illat, később esett le, hogy Signorina és Signorina Eleganza illatokat éreztem több hölgyön, de volt ott Dolce&Gabbana is. :)
Mindenki kiöltözve, fekete, fekete-fehér, fekete-vörös összeállításokban, elegáns magas sarkú cipő és táska, napszemüveg. Elegánsan vonultak a régi köveken, húzták az illatcsíkot maguk után.
Kellemes, nem fojtogatóan figyelemfelhívó parfüm, elegáns aurát hoz létre.
Erről az illatról is az olasz mediterrán életérzés jut eszembe, nem kislányoknak való, hanem igazi elegáns nőknek, ezt tudni kell viselni.

Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso

Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso
2020. augusztus 31.

Ezt a parfümöt szeretem a legjobban a Zemberen, én fúrom bele az orrom rendesen a nyakába, ha ezt viseli. :)
Szerintem pedig igenis férfias, a mai sok förmedvény parfüm mellett, amik vagy émelyítően torokkaparók, vagy kisfiúsan édesek, vagy papás -öreges fűszeresek. Némelyiktől köhögési rohamot kapok.
Egy igazi olasz életérzés nekem, inges-napszemcsis-tengerpartos-mediterrán.
Rajta hál istennek tartós, mikor délután hazajön a munkából, még mindig érzem. :)
Egész napra körülöleli, szerintem nagyon illik Hozzá.
Elegáns illat, nem fiúcskáknak, hanem férfiaknak.

Marc Jacobs Daisy Kiss EDT

Marc Jacobs Daisy Kiss EDT
2020. augusztus 28.

Nagyon kedves, fiatalos illat, igazi tavaszi-nyári könnyed gyümölcsös fuvallat. Fiatal lányokon tudom elképzelni, bár engem is elcsábított. :)
Valamire nagyon emlékeztet, de nem tudom, mire.....