fofo

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Philips Satinelle HP6420/00 Epilátor

Philips Satinelle HP6420/00 Epilátor
2015. július 7.

Érdekes, hogy milyen különbözőek a vélemények. Tizenpárév után az őskövület braun epilátorom már nem szedte ki rendesen a szőrszálakat, ezért leváltottam egy újabb kiadásúra, de ugyanolyan vacak volt, ráadásul egyre több lett a szőrbenövésem. Amúgy nem vagyok egy szőrszálhasogató típus (bocsánat), de nem volt az a jó kis simaláb érzésem. Már arra gondoltam, hogy biztos túlságosan elvékonyodtak a szőrszálaim, és talán át kellene térnem a gyantára. Mivel a satinelle szettet sokan dicsérték, még adtam egy utolsó esélyt, de csak az alap epilátort akartam megvenni. És bevált, szuper! Kiszedi a rövid szőrszálakat, sokkal gyorsabban végzek vele. Végre megint piros pöttyös a lábam epilálás után, nálam ez azt jelenti, hogy kitépte a szőrszálakat, nem letörte. Szuper, hatos!

Clinique Cream Shaper For Eyes

Clinique Cream Shaper For Eyes
2014. december 19.

Ajándék volt a szempillaspirálhoz, és elégedett vagyok vele. Krémes állagú, könnyű vele dolgozni, tartós (szemhéj alapot használok). Kicsit lehetne pigmentáltabb.
Update 1: ráállt a kezem (nem vagyok túl ügyes), most már eléggé fekete :)

dr. Organic Pomegranate Gránátalma Sampon

dr. Organic Pomegranate Gránátalma Sampon
2014. december 15.

Régebben a zsíros haj okozott problémát, arra a kénes sampon megoldást hozott. Csakhogy elkezdtem növeszteni, és a vége teljesen kiszáradt, szénaszerű lett. Több más sampont, balzsamot próbáltam, de hiába nem kentem a hajtövekre a balzsamból, maradt a korai zsírosodás. Végre kipróbáltam ezt a sampont a hozzá tartozó balzsammal, és maximálisan elégedett vagyok vele. Ha nincs rajtam sokáig sapka, akár négy napot is bírok (ok, a negyedik napot már feltűzött hajjal), a balzsamtól pedig ápolt, hidratált, selymes lesz a hajam. Csillagos ötös!