franciska.papp18

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2020. augusztus 5.

Már elhasználtam egy teljes kiszereléssel és épp most készülök megrendelni a következőt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire könnyed és alig lehet érezni a bőrön mégis jól fed. Szerintem nyárra az egyik legszuperebb alapozó.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. június 14.

Annyira megörültem ennek a terméknek, hogy mikor megjelent meg is rendeltem belőle egy üvegcsével. Gondolván, hogy jaj de jó rettentően pénztárcabarát, szépek az összetevői. Mi kellhet még? El is használtam az egész üvegcsével, de sajnos a vége felé már tele lett az arcom miteszerekkel. Én pedig egyáltalán nem vagyok miteszeres és semmi mást nem változtattam a rutinomon. Szóval rettentő nagy szomorúsággal, de nem vettem újra. Keresem a legjobb ár/érték arányú C vitamint, de sajnos még nem találtam meg. A Tindigos nem volt rossz, de úgy éreztem mintha semmit sem tenne a bőrömmel, pedig abból is elhasználtam egy egész üvegcsével.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2019. február 27.

Én ezt régen imádtam, biztos elhasználtam már belőle vagy 3-4 tégelyt. De a mostani mintha nem a régi önmaga lenne, nekem egyáltalán nem tartós. Kenődik össze vissza, a szemem alá, a szemhéjamra mindenhova. Nem tudom, hogy változtattak e rajta valamit, de most így nem vagyunk barátok.