Frenchie

Regisztráció dátuma: 2017. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc
2020. október 31.

Nagyon örültem, mikor megláttam, hogy újra gyártják ezt a terméket, mert az elődjét imádtam. Nem emlékszem már, melyik árnyalatot használtam akkor, de most az ash brown színűt vettem meg. Először nagyon tetszett, szuperül lehet vele dolgozni és eléggé pigmentált. Szép, finom vonalakat lehet vele rajzolni. Viszont a felvitel után pár órával KÉK lett tőle a szemöldököm. Mikor lemostam, nagyjából úgy nézett ki a szemöldököm, mintha egy rossz, kifakult, kék szemöldöktetoválásom lett volna. Némi olajos sminklemosós intenzív dörzsöléssel lejött szerencsére. Emiatt kap 3 csillagot. Kár érte :( (a többi szín nem tudom, csinálja-e ezt, de az ash brown szín tutira)

Update: Gondoltam, adok még egy esélyt neki, és megvettem chocolate brown színben. Na hát ez klasszisokkal jobb, mint az ash brown társa. Valami miatt ettől a színtől nem lett kék/zöld a szemöldököm. Szóval felemelem 4 csillagra az értékelést.

Women'Secret Gold Seduction EDP

Women'Secret Gold Seduction EDP
2019. december 12.

Nem szoktam ilyen, "ruhaboltos" parfümöket szaglászni, de ez valahogy megfogta a tekintetemet, úgyhogy kipróbáltam. Rajtam egy az egyben olyan illatú, mint a Dior Poison Girl, amit már egy ideje meg szeretnék kaparintani, de az ára miatt mindig csak halogattam. Emiatt meg is vettem azonnal, nagy szerencsémre még le is volt árazva, így 4.495 Ft-ért meg tudtam szerezni. Így nem is bánom majd ha esetleg rajtam nem annyira tartós. Remélem, azért nem okoz csalódást a tartóssága sem.

Balea Bodylotion Cool Camel

Balea Bodylotion Cool Camel
2018. augusztus 6.

Nem vagyok az a nagy testápolós (utálok várni amíg felszívódik) de ez a termék bevonzott :D A csomagolás nagyon tetszett, megszagoltam és már raktam is be a kosárba. Otthon azonnal ki is próbáltam zuhanyzás után és kellemesen csalódtam; szinte azonnal felszívódott, a bőröm csodásan puha lett tőle és az illata még jobb így felkenve. Mikor reggel használom egész nap érezni a fincsi illatot! Már most szomorú vagyok, hogy limitált kiadás