Freyja

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Yves Rocher Gyors Felszívódású Tápláló Lábkrém

Yves Rocher Gyors Felszívódású Tápláló Lábkrém
2020. április 27.

Elképesztően puhák lesznek tőle a tappancsaim és az illata is isteni. Külön mellette szól, hogy nagyon gyorsan felszívódik. Fontosnak tartom kiemelni, hogy egy rinocérosz bőrével vetekedő lábat biztosan nem fog babapopsi puhaságúra puhítani, csodákra ez sem lesz képes, de egy rendszeresen karbantartott lábnak kiváló társa lesz! Én biztosan újra veszem.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra
2019. április 21.

A sampont és a balzsamot együtt használom. Jellegzetes illata van, szerintem vagy határozott IGEN vagy határozott NEM a válasz rá elsőre. Kicsit kényelmetlenné tud válni az intenzív koriander illat, ami követ egész nap, de ettől eltekintve nekem a két termék együtt szépen teszi a dolgát. Aki az illat kérdésen túl tud lépni, az kedvelni fogja.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2019. április 21.

A hozzátartozó balzsammal együtt használtam. Szépen tisztított és nem volt problémám a hajam kifésülésével sem, szerintem összességében egészségesebbnek és erősebbnek tűnik tőle . Az illatát is szeretem, bár lehetne egy leheletnyit visszafogottabb. Ha sokáig csak ezt használom egy idő után kimondottan zavar, hogy érzem magamon az illatát. Ilyenkor egy rövid időre szakítunk és ha elkezd hiányozni újra rátalálok.