FreyjaDiana

Regisztráció dátuma: 2017. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2018. február 17.

Már nagyon régóta kerestem ilyen rózsás és narancssárgás színeket, mint ami ebben a palettában van, de végre sikerült megkaparintanom. Rendkívül pigmentáltak a színek, való igaz, hogy alig kell hozzáérinteni az ecsetet a festékhez és már vihetjük is fel a szemre. Nagyon jól építhetőek egymásra a színek és bármilyen évszakhoz vagy napszakhoz megfelelően tudjuk őket kombinálni. Ez egy univerzális paletta, tényleg mindenhol megállja a helyét. A hozzá tartozó ecset használható, én csak ezzel vittem fel a színeket, mert másik ecsettel nagyon porzott néhány szín és nem szeretnék pazarolni ebből a csodából egy porszemet sem.
Tartóssága bázis nélkül egy ötös skálán hármas, mert könnyen átfénylik alatta a bőr és fakulnak a színek, ám egy jó bázissal meg sem moccan órákon át. A színek viszonylag vízállóak, dörzsölés hatására inkább elkenődnek, minthogy lemosódjanak.
Egyébként meglepett, hogy milyen nehéz paletta. A Zoeva Cocoa Blend-emből indultam ki, mert az olyan kis könnyű. Ahhoz képest ez az ABH nehéz. De ez betudható a bársony csomagolásnak és a tükörnek is.

Összességében ez egy csodálatos paletta, még a kistestvérét a Subculture-t kell beszereznem és azt hiszem, több palettát már nem is fogok venni.

MAC Studio Waterweight Foundation SPF30

MAC Studio Waterweight Foundation SPF30
2018. február 6.

Ez az első drága alapozóm, az eddigi csalódásaim miatt egyáltalán nem használtam. Az eladót kértem segítségül, hogy milyen alapozót ajánl nekem, végül az NC20-as árnyalatban állapodtunk meg.
A sminkes megerősített, hogy nincsenek bőrhibáim, de az érzékeny bőröm miatt kellene egy kis egységesítés, mert könnyen kipirosodnak az orcáim, amit én egyáltalán nem szeretek.

Szóval, ez az alapozó függőséget okoz. Gyönyörű a fedése, nincs maszk hatása, olyan, mint egy BB krém, nagyon könnyű viselni és fixálóval egész nap a helyén marad, viszont a fixáló átfényesedik, de ha natúrban használom, matt marad az arcom. Nem ragad be a kis ráncocskákba, nagyon könnyű eldolgozni és egy kicsi is elég. 1-1,5 csepp elég az arcomra. Közelről sem látszik, hogy rajtam van. Amikor a páromat megkérdeztem, hogy látja e, hogy van rajtam alapozó, azt mondta, hogy meg nem mondaná, hogy van rajtam, csak egységes a bőrszínem. Nem is értem, hogy hogyan tudtam élni MAC alapozó nélkül. :)

The Body Shop British Rose Testvaj

The Body Shop British Rose Testvaj
2018. január 6.

Nagyon szeretem, ez az első body shop testvajam. A kicsit vettem meg, mert nem tudtam, hogy tetszeni fog e, csak azt, hogy szeretem a rózsa illatát.
Szóval, nagyon puha és illatos lesz tőle a bőröm és tényleg jó aromaterápiás hatással bír, de ami ez után jött, azon lepődtem meg igazán. Azt hittem, hogy a "ragyogásfokozó" felirat a rózsaolaj miatt van, pedig nem, hanem azért, mert maga a krém rózsaszín lesz a bőrön és fénylik, mint egy highlighter, valamint apró csillámszerűségek is vannak benne. Maga a fény, a szín és a csillámok elmúlnak, miután beszívta a bőr a krémet. De egyébként egy élmény használni ezt a testvajat. Meg fogom venni belőle az extra nagy kiszerelést.