Froggy

Regisztráció dátuma: 2013. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Alveola Waxing Gyantázás Utáni Lemosó Olaj Kamillával

Alveola Waxing Gyantázás Utáni Lemosó Olaj Kamillával
2021. február 12.

Nekem az aloe verás verzió van meg, de az nincs ide feltöltve. Életem első olyan gyantázás utáni olaja, ami tényleg leszedi a maradékokat. Gyűlöltem az érzést, hogy gyantázás után még pár napig egyszerre ragadok és olajos vagyok, egyszer végigdörzsöltem vele a lábaim, mintha zuhanyoznék és ennyi volt, minden le van szedve. Nagyon nagyon ajánlom.

Schauma Color Shine Színvédő Hajbalzsam

Schauma Color Shine Színvédő Hajbalzsam
2020. december 2.

Én azt vallom, egy terméket extrém helyzetben kell tesztelni :D A hajam utoljára augusztusban kapott melírt, sose használtam színvédő sampont, balzsamot. Épp ezért nagyot csodálkoztam, mikor tegnap gyönyörűszép színt kaptam, hát szinte ragyogott. Igen, sok jön a flakonból egy nyomásra, de a hajam derékig ér, majd eloszlik rajta valahogy. Ha lesz több tapasztalatom, visszajövök.

Crystal Nails Compact Base Gel Clear

Crystal Nails Compact Base Gel Clear
2020. szeptember 11.

Ugyanez a termék csak a milky white de az nincs fent. Ma vettem és ég és föld ahogy a kész manikűr kinéz. Már nincs ilyen otthon összepacsmagoltad látom hatása, ha nagyon messziről nézem, már már szalonmunka :D
Könnyű volt felvinni, majd visszajövök a tartóssággal, eddig sajnos egyhetes eredményeim voltak enélkül. Addigis lenyűgözött

Ma egy hetes és semmi baja nincs. Nálam ott szokott lerepülni a lakk fele, mikor cukorgyantával pacsmagolok, lerántja a lakkot is, na ezzel bírta.

Egy nap híján 3 hétig bírta de az utóbbi napokban már kapargattam, idegesített a körmöm hossza. Tényleg jól tart.