Frutta27

Regisztráció dátuma: 2012. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs
2013. július 2.

upd: megint becsábított a müller, és látom hogy az összes kifutó termék féláron van. Na mondom, jöhet a spájzolás 650ft-ért *-* Erre az összes 080 árnyalatú NEMTESZTER rúzs (3db volt) össze van trutyizva, teljesen szét van kenve, hát majd elbőgtem magam hogy ki a fene képes erre, főleg hogy ott van alatta a teszter?! (ami van amelyik termék-rúzsnál sokkal jobb állapotban volt).
Alapból borzasztó látni, hogy egyesek az üzletben dobnak föl egy full sminket, de hahóóó, én megvenném, miért kell tönkretenni? :'(

Megtalálom a legszebb színű rúzst a világon, amit hétköznap is viselhetek, majdnemtartós, nem szárít....080 Corallicious Pink...erre nem meglátom a kifutó termékek között? :'( Szóval ebből be kell spájzolni.

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2013. július 1.

Nem igazán habzik,(de tisztítani mégis tisztít :) ) és eléggé kócol, sajnos a hajmosást nem tolja ki.

Oriflame Univerzális Balzsam Karamellillattal

Oriflame Univerzális Balzsam Karamellillattal
2013. július 1.

Amikor megkaptam, leesett az állam hogy milyen miniatűr. De már jó rég óta megvan, és még mindig nem fogyott el, szóval kiadós. Viszont gyakran kell utánkenegetni, és nem hidratál eléggé, vannak ennél százszor jobb ajakápolók. A tégelye aranyos, de a belenyúlkálás kiborító, főleg mikor a körmöm alól kell kiszedni. :\