Fruzsonna

Regisztráció dátuma: 2019. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2019. november 28.

Elsőként valami 6-7 éve vettem meg imádtam éés multhonapban megint előkerult azelőtt tudni kell szempillám volt mármint mű de utána vizállo catrice-t vettem azért mivel féltem hogy napvégére elkenődne stb NEM borzaszto volt leszedni levakarni irritált érzékeny a szemem ami az elso felkenesnel ennel ugye éreztem és majdnem sirtam kb hogy megint egy olyan ami jovolt régen mostmár meg nem viszont nagyon gyonyoru az eredmény ami a kapcsolatunkat illeti sajnos ha elfogy muszáj vagyok venni egy nagyon drágát ami természetes osszetevőket tartalmaz viszont megy az 5 csillag mert nem az ő hibája D: árban IS nagyon szuper

Nivea Q10 Plus C Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus C Szemkörnyékápoló
2019. november 28.

Keveset halványít frissít és hidratál egésznap szeretem de a nagyon karikás és élettelen kipihenésről nemhallott szememhez kevés. Szerintem az ára sem baráti viszont nagyon nagyon lassan fogy. Igen akkor is jön a krém belole ha nem kellene valamint nem irritálja az amugy érzékeny szemem.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2019. november 28.

Szépek az összetevői hamar beszívódik feltölt és frissít de én mégis kevésnek érzem érzékeny a szemkörnyékem és szeretnék egy testesebb krémet is akinek érzékeny a szeme és hidratálást szeretne valamint kis frissességet nagyon ajánlom én viszont csak azért szeretnék testesebbet mert sok korrektort kell kennem a karikáimra amin nem sok minden segített és egyszóval probaképpen vettem de attól még nagyszerű kis szemkörnyékápoló.