fülibojt

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice 3D Lash Multimizer Effect Mascara Ultra Black

Catrice 3D Lash Multimizer Effect Mascara Ultra Black
2016. október 20.

Ez a spirál iszonyat jó! A nyáron kifogytam a kedvenc L'Oreal Miss Manga Punky spirálomból, de sajnáltam 3000 Ft-ot kiadni érte, (jelenleg a kedvenc spirálom, de inkább várok mindig glamour, illetve joy napokig a beszerzésével) így elkezdtem más megoldás után nézni.
Az egyik kedvenc vloggeremnél láttam, hogy milyen jól szuperál ez a spirál, így gondoltam teszek vele egy próbát. És hát WOW.. hozza ugyanazt a szintet, mint amit a Miss Manga! Aki nem szereti, ha kicsit már szinte pókhálós,"vaskos" a pillája az valószínűleg nem fogja díjazni ezt a spirált sem, de nekem iszonyat dús és hosszú lett tőle a szempillám. Viszonylag sokáig két és fél hónapig tudtam használni. A keféje egész nagy, szilikonos, gyorsan lehet vele dolgozni.
Ami nem tetszett benne, hogy annak ellenére, hogy nem a vízálló változatot vettem meg belőle, ezt is alig lehetett leszedni, még két fázisú sminklemosóval is nagyon nehezen ment, ilyet másik spirálomnál még nem is tapasztaltam. Ez egyben előnye is volt, mert a nap folyamán nem pergett le, nem maszatolódott el, csak az estéket nem vártam, amikor neki kellett állni lemosni. :D
Összességében nagyon szerettem és tuti, hogy újra fogom még venni, mert jó áron pont azt a hatást nyújtja nekem, amit szeretek.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2016. október 20.

Imádom! Ez az első highlighterem, a nyáron szereztem be a sok pozitív vélemény hatására. A színe nem az a gagyi sárgás arany, hanem tényleg nagyon természetes, igazi, lágy arany fénye van. Apró mikrocsillámok vannak benne,- semmi bumszli csillám- amitől gyönyörűen csillog a bőr, de egyáltalán nem tolakodóan vagy zsíros/tükrös hatást keltve . Egész nyáron kb. minden nap használtam és lebarnult bőrön még szebben mutatott, de most, hogy kifakultam kicsit, ugyanúgy szeretem használni. A mindennapi használat ellenére is alig fogyott belőle, pedig a nyár végén már a kulcscsontomra és a dekoltázsomra is használtam belőle.
Negatívumként, amit tapasztaltam, hogy a por textúrája nincsen szépen eldolgozva, kicsit darabos, de ez igazából nem okoz semmilyen gondot a felvitelnél, az olcsóbb termékeknél ilyesmi megfigyelhető. A csomagolása sem túl strapabíró; a tetején a karika pár használat után magától kettétörött csakúgy, így is be tudom zárni, de utaztatni így például már nehezebb.
Ennyi pénzért szerintem egy nagyon szép termék, meg fogom venni az ezüst változatát is. :)

Rimmel Match Perfection Korrektor

Rimmel Match Perfection Korrektor
2016. szeptember 11.

Nyár elején szereztem be a szemkörnyékem világosítására, miután kivégeztem a Catrice camouflage folyékony korrektorját,- ami annyira nem jött be sajnos.
Nekem a 030 Classic beige árnyalata van meg, ami a nyári barnább bőrömhöz pont jó, de most őszre is ugyanezt az árnyalatot vettem meg. Tényleg nagyon jól idomul a saját bőrszínemhez, nagyon jó a fedése, ami nálam nem árt, mert nagy pandás karikáim vannak. Kényelmes és kellemes a viselése, észre sem veszem, hogy feltettem olyan jól illeszkedik és tart a nap végéig. A tubus végén kis ecset található, ezen keresztül kell kinyomni a korrektort, ami kicsit segít a felvitelében, de az eldolgozásra már nem jó, ahhoz én egy kisebb lapos végű kabuki ecsetet szoktam használni, de ujjal eloszlatva is sikerült már szépen eldolgoznom. Mattító púderrel szoktam fixálni, így nem ül be a szem alatt található kisebb ráncokba, természetes hatást nyújt.
A 7ml korrektor nálam 3 hónap alatt fogyott el, majdnem mindennapi használat mellett úgy, hogy néha az orrom környékére is tettem belőle nem csak a szem alatti karikákra.
A második terméket már az új csomagolásában vettem meg, amin már ki van emelve, hogy C és E vitamint is tartalmaz, ami sosem jön rosszul. :D
Nem a legolcsóbb korrektor, de nekem megéri, jó akciókat, kuponokat meg sokszor ki lehet fogni a drogériákban. ;)

1 ÖSSZETEVŐ