FundyBundy

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Revolution Conceal & Hydrate Foundation

Revolution Conceal & Hydrate Foundation
2020. május 31.

Nem rossz, másoknak biztos befutó lesz :) nagyon rá vagyok kattanva jelenleg a hidratáló(bb) alapozokra, és gondoltam az áráért megérhet egy próbát. 3szor használtam, volt, hogy aláhidratáltam, volt, hogy nem, másféle púderekkel fixáltam, de a legvégén sehogy sem tetszett. Nekem egyszerűen kiemelte a bőröm texturáját, amit pedig más alapozó nem szokott csinálni illetve viszonylag rövid (2 óra) időn belül félig diszkó gömb voltam, pedig nekem száraz-normál bőröm. Fel is tettem eladásra amit rendeltem - nekem sajnos swatchok alapján legalább 2 árnyalattal világosabbat sikerült rendelnem, biztos ez is levon számomra az értékéből.
Ja és lehet ecsetfüggő, de akárhányszor rétegeztem rá a préselt bronzosítóm, mintha foltokban felvált volna - de lehet egy atombiztos, ragacsosabb primerre alkalmazva Ezt alapozot elkerülhető az ilyesmi (nem próbáltam).

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer
2020. január 20.

Nem rossz, de ezért az árért jobbat kapsz, akár többet is mennyiségben :).
Pl nyx angel veil vagy embryolisse .
számomra nem volt elég hidratáló meg úgy egyáltalán nem egy hűde primer, ennyi erővel akár niveat is kenhetek az arcomra.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2017. augusztus 28.

HYPEHYPEHYPE. És ugyanezt gondolom a serum alapozójukról is. Legelső próbálkozásom ez, niacinamid és az említett alapozó vásárlása volt. Kétkedve, de annál inkább reménykedve vettem ezt a primert, ugyanis az arcbőröm egyszerűen nem bírja a szilikont. Nekem már felkenés közben is olyan műanyag szaga van, de még tűrhető kategória. Viszont egy használat után visszaköszöntek a jó kis mélygyulladt pattanások. És tudom, hogy nem a niacinamid a ludas. Ezenkívül a nevéhez sem hű, nekem csak rosszabbul mutat rajta az alapozó, mintha száraz lenne a bőröm. Szóval szerintem nem érdemes várni rá. azok pedig főleg ne tegyék, akiknek hasonszőrű bőrük van.