FundyBundy

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer

Too Faced Hangover Replenishing Face Primer
2020. január 20.

Nem rossz, de ezért az árért jobbat kapsz, akár többet is mennyiségben :).
Pl nyx angel veil vagy embryolisse .
számomra nem volt elég hidratáló meg úgy egyáltalán nem egy hűde primer, ennyi erővel akár niveat is kenhetek az arcomra.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2017. augusztus 28.

HYPEHYPEHYPE. És ugyanezt gondolom a serum alapozójukról is. Legelső próbálkozásom ez, niacinamid és az említett alapozó vásárlása volt. Kétkedve, de annál inkább reménykedve vettem ezt a primert, ugyanis az arcbőröm egyszerűen nem bírja a szilikont. Nekem már felkenés közben is olyan műanyag szaga van, de még tűrhető kategória. Viszont egy használat után visszaköszöntek a jó kis mélygyulladt pattanások. És tudom, hogy nem a niacinamid a ludas. Ezenkívül a nevéhez sem hű, nekem csak rosszabbul mutat rajta az alapozó, mintha száraz lenne a bőröm. Szóval szerintem nem érdemes várni rá. azok pedig főleg ne tegyék, akiknek hasonszőrű bőrük van.

Green Pharmacy Gyógynövényes Hajerősítő Hajelixír

Green Pharmacy Gyógynövényes Hajerősítő Hajelixír
2017. július 15.

Fenékig érő, tartásnéküli vékony szálú hajam van. Már évek óta ritkásabb az amúgy sem túl dús hajam a homlokomnál, és ennek a további kopaszodását megakadályozni vettem meg és használom már hónapok óta. Semmi hatással. Olcsó húsnak híg a leve? 2 csillagot kap csak azért mert amúgy semmilyen negatív hatással nem volt.