funny.hunny.bunny94@gmail.com

Regisztráció dátuma: 2011. május 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

label.m Volume Mousse Volumennövelő Hajtőemelő Hab

label.m Volume Mousse Volumennövelő Hajtőemelő Hab
2015. december 6.

Anyukámat kísértem el fodrászhoz, amikor megismerkedtem ezzel a termékkel. Először nem is tulajdonítottam neki jelentőséget hisz tudtam, hogy anyukámnak nem árt az ilyesmi de mikor fél perccel később megéreztem méterekről az illatát egyből eufóriába estem. Rögtön tudtam, hogy valamelyik parfüm illatára emlékeztet de csak később jöttem rá, hogy az egyik férfi Hugo Boss parfüm illatára, ami nem markáns,férfias. Imádom azt az illatot és mivel szerintem nem csak férfiakon viselhető ez az illat annak ellenére, hogy dús hajam van tudtam, hogy kell nekem. Anya haja gyönyörű lett tőle és a feladatát is szépen teljesítette, az illata pedig kellemesen átjárta a hajkoronáját. Akinek dús haja van annak sem rossz kis termék, mert szép és egészséges csillogást is ad.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2015. október 30.

Múlt héten az egyik áruházban volt leakciózva az összes Dove tusfürdő így végig szaglásztam őket és nagyon megtetszett ennek az illata. Láttam már ezelőtt is boltban de valahogy nem vonzott a pisztácia miatt, hogy megszagoljam viszont én egyáltalán nem érzem rajta csak egy isteni édes illatot. Függő is lettem tőle rendesen, ami furcsa, mert tusfürdő még ennyire nem tudott megfogni. Atópiás a bőröm ezért féltem is, hogy nem fog beválni és olyan kudarcba fog fulladni,mint a többi drogériás cuccokkal való próbálkozás de nem. Egyáltalán nem szárította ki a bőröm sőt még talán kicsit javított is rajta. Tutira jön velem a testápoló is legközelebb. Az illatáról még annyit, hogy zuhanyzás után érződik de nem sok idő kell,hogy elillanjon de egy tusfürdőnek nem is kell parfümök tartósságát produkálnia.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2015. október 8.

Fúúúú rajtam ez borzalom. A színe sem jó, mikor felkenem, a bőröm nem festi és a szemöldökömet is csak néhol tudom ezzel a kefével. Nem gyere be.

1 MÁRKA