FViktoria93

Regisztráció dátuma: 2019. január 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. július 3.

Az én bőröm nagyon szereti, heti 1 alkalommal használom, 10-15 percet hagyom fent, és utána mosom le rendkívül alaposan. Használata után, tiszta, puha, egységes bőrt eredményez. Hidratálni szükséges utána, illetve mellette kötelező a fényvédő használata. Mióta használom G&G és Ordinary termékkel karöltve a bőröm látványosan javult, ezért rutinom elengedhetetlen részévé vált. Illetve +1 használati lehetőség: állandó szőrtüsző gyulladás mellett a karjaim folyamatosan fekete/barna foltokkal, sebekkel ékeskedtek, azonban mióta oda is használom sokkal kevesebb a gyulladás, sebek, csúnya foltok. 5 csillag.

Juvia's Place The Zulu Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Zulu Eyeshadow Palette
2019. július 3.

Hűséges társam már több hónapja minden reggeli sminkelés során. Én általában színes szemsminket készítek, a nude vonal egyáltalán nem jellemző rám, ezért is imádom annyira ezt a palettát. Gyönyörű és tartós színek jellemzik, amelyek nem fogják meg a szemhéjat és környékét, könnyen satírozhatóak, építhetőek. Rejtett szemhéj mellett is kibír 8 órát egy megfelelő alappal. A piros (amely tényleg piros a szemen is), illetve a gyönyörű csillámos kék a kedvencem. Különleges paletta, különleges színekkel, jár az 5 csillag.

Juvia's Place The Masquerade Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Masquerade Eyeshadow Palette
2019. július 3.

Hűséges társam már több hónapja minden reggeli sminkelés során. Én általában színes szemsminket készítek, a nude vonal egyáltalán nem jellemző rám, ezért a felső két sort használom folyamatosan. Gyönyörű és tartós színek jellemzik, amelyek nem fogják meg a szemhéjat és környékét, könnyen satírozhatóak, építhetőek. Rejtett szemhéj mellett is kibír 8 órát egy megfelelő alappal.